Kariera

Kluczowy Ekspert w Departamencie Wsparcia Eksportu

Lokalizacja: Warszawa

Praca w Departamencie Wsparcia Eksportu PAIH S.A. daje możliwość wspierania działalności Zagranicznych Biur Handlowych oraz optymalizacji podejmowanych przez nie działań biznesowych. Dołączając do naszego zespołu, będziesz pracować w międzynarodowym środowisku. Od pierwszego dnia pracy zapewniamy ciekawe wyzwania, w pełnej wsparcia atmosferze.

Twoje zadania:

  • koordynacja i inicjowanie projektów rozwojowo-eksportowych polskich przedsiębiorców na rynkach krajów Europy Wschodniej
  • współpraca z istotnymi interesariuszami rynków Europy Wschodniej, w tym aktywne poszukiwanie i wykorzystywanie możliwości biznesowych dla polskich podmiotów gospodarczych
  • organizowanie i udział w targach, wydarzeniach promocyjnych, misjach gospodarczych, konferencjach
  • informowanie podmiotów gospodarczych o warunkach inwestowania w Polsce, łączenie potencjalnych inwestorów z krajów Europy Wschodniej z polskimi podmiotami
  • przygotowanie i aktualizowanie informacji o polskiej ofercie eksportowej oraz w zakresie informacji ekonomiczno-gospodarczych istotnych z punktu widzenia relacji dwustronnych
  • współpraca z Kierownikami Zagranicznych Biura Handlowych w zakresie promocji polskiej gospodarki oraz wspierania działań proeksportowych na rynkach lokalnych

Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe
  • 15-letnie doświadczenie zawodowe w środowisku społeczno-ekonomicznym właściwym dla regionu Europy Wschodniej
  • bardzo dobra znajomość języka polskiego, angielskiego i ukraińskiego (lub rosyjskiego)
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • doświadczenie w pracy z narzędziami CRM
  • doświadczenie w pracy za granicą lub w środowisku międzynarodowym
  • wiedza polityczna i ekonomiczna dotycząca krajów Europy Wschodniej (Ukraina, Kazachstan, Azerbejdżan, Uzbekistan, Mołdawia)
  • gotowość do podróży służbowych
  • umiejętność obsługi klienta, w tym cold calling i cold mailing
  • doskonałe umiejętności komunikacji werbalnej i pisemnej
  • silne umiejętności organizacyjne i dbałość o szczegóły
  • duże poczucie odpowiedzialności, umiejętność ustalania priorytetów pod presją czasu

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę z możliwością pracy zdalnej 2 dni w tygodniu
  • wyzwania zawodowe związane z możliwością realizacji interesujących projektów
  • stałą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • międzynarodowe, pełne wyzwań środowisko pracy
  • możliwość wdrażania własnych pomysłów i innowacyjnych rozwiązań
Benefity

  • Prywatna opieka medyczna
    Prywatna opieka medyczna
  • Karta multisport
    Karta multisport
  • Grupowe ubezpieczenie na życie
    Grupowe ubezpieczenie na życie
  • Dofinansowanie do wczasów i wypoczynku dla dzieci
    Dofinansowanie do wczasów i wypoczynku dla dzieci
  • Dofinansowanie do okularów
    Dofinansowanie do okularów
  • Kafeteria
    Kafeteria
Jesteś zainteresowana/y stanowiskiem?