Inwestycje

Wybierz Polskę

Polska ma stabilną gospodarkę o ugruntowanej pozycji makroekonomicznej. Unikalne warunki do prowadzenia i otwierania biznesu są wspierane przez wielokrotnie potwierdzaną odporność na kryzysy gospodarcze.

Doświadczony, zorientowany na potrzeby biznesu zespół PAIH, świadczy szeroki wachlarz usług, które pozwolą na przybliżenie potencjalnym inwestorom klimatu inwestycyjnego w Polsce. Specjalizujemy się w doradztwie lokalizacyjnym, pomocy publicznej i kontaktach z administracją publiczną, organizacjami branżowymi oraz firmami.


Stabilność ekonomiczna i silna gospodarka

 • Zdrowy stan finansów publicznych, a także możliwość długoterminowego planowania inwestycji dzięki stabilności i przewidywalności gospodarczej. Polska przez wiele lat unikała kryzysu, a finanse publiczne pozostają w dużo zdrowszym stanie niż wynosi średnia unijna długu publicznego jako % PKB.
  Dowiedz się więcej »

Potencjał inwestycyjny

 • Ponad 1200 ofert terenów inwestycyjnych w bazie prowadzonej przez PAIH oraz ponad 100 wspieranych przez PAIH strategicznych projektów inwestycyjnych rocznie.
  Dowiedz się więcej »

Strategiczna lokalizacja w sercu Europy

 • Polska leży w sercu Europy oraz ma pełen dostęp do jednolitego rynku europejskiego. Rozwój wspierają szerokie programy modernizacji sieci drogowej, kolejowej oraz energetycznej.
  Dowiedz się więcej »

Kapitał ludzki i statystyki

 • Zmotywowani, ambitni i przedsiębiorczy pracownicy budują dostępny w Polsce kapitał ludzki. Wysoki poziom wykształcenia, etyka pracy i chęć do rozwoju charakteryzują mieszkańców Polski.
  Dowiedz się więcej »

Innowacyjny kraj z ogromnym potencjałem

 • Ośrodki naukowe, badawcze i rozwojowe wspierają innowacyjność, rozwój oraz tworzenie nowych przedsiębiorstw oraz start-upów.
  Dowiedz się więcej »

Ekspertyza w wielu branżach

 • Polska gospodarka jest rozwinięta, a znalezienie partnerów w dowolnej branży nie stanowi problemów. Polscy partnerzy są elastyczni, gotowi do współpracy oraz spełniana rygorystycznych norm jakościowych.
  Dowiedz się więcej »