Kontakt

Formularz kontaktowy

Zapraszamy do kontaktu z Polską Agencją Inwestycji i Handlu S.A. Z przyjemnością pomożemy w planach rozwojowych Państwa przedsiębiorstwa w Polsce i za granicą.

Z rozwijanej listy formularza prosimy o wybór tematu, w sprawie którego chcą się Państwo z nami skontaktować oraz o dokładne wypełnienie wszystkich pól.

Wybór tematu
Wybierz temat
Dane kontaktowe
Tytuł
Imię
Nazwisko
Telefon
E-mail
Zapytanie

Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu mailowego w celu otrzymywania informacji o charakterze marketingowym, tj. informacji o planowanych wydarzeniach o charakterze informacyjno-promocyjnym, organizowanych przez PAIH S.A., informacji na temat wsparcia PAIH S.A. dla polskich eksporterów oraz inwestorów. **
Wyrażam zgodę na wysyłkę newslettera w postaci e‑miesięcznika na wskazany przeze mnie adres mailowy. **


Jestem świadoma/y, że powyżej wyrażone zgody są dobrowolne i mogą być w każdym momencie wycofane. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

** podanie danych osobowych i wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest PAIH (adres: ul. Krucza 50, 00 025 Warszawa). Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Masz prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Więcej informacji o przetwarzaniu danych w klauzuli informacyjnej.


Informacje ogólne

Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.
ul. Krucza 50
00-025 Warszawa
(godziny pracy: pn.-pt., 8:00-16:00)

NIP: 526-030-01-67
KRS: 0000109815
Kapitał zakładowy: 330 780 340,17 zł, wpłacony w całości
Telefon Serwis PAIH24: +48 22 334 99 55
E-mail Kontakt PAIH24: paih24@paih.gov.pl
Telefon Recepcja: +48 22 334 99 10
Kontakt dla mediówKontakt dla mediów
Kontakt z IODOInspektor Ochrony Danych
Aleksandra Kiełbratowska iod@paih.gov.pl


Nasza lokalizacja