Kariera

Młodszy Konsultant ds. Współpracy z Inwestorami
w Departamencie Wsparcia Inwestycji

Lokalizacja: Warszawa

Praca w Departamencie Wsparcia Inwestycji PAIH S.A. daje możliwość wpływania na gospodarczy obraz naszego kraju. Podczas codziennej współpracy z największymi światowymi i polskimi firmami, bezpośrednio odpowiadamy za dostarczanie im danych i argumentów zachęcających do nowych inwestycji w Polsce. Od pierwszego dnia pracy zapewniamy ciekawe wyzwania, w pełnej wsparcia atmosferze, oraz możliwość szybkiego rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku.

Twoje zadania:

  • bliska współpraca z doświadczonymi członkami zespołu mająca na celu wspieranie polskich i zagranicznych firm, które chcą rozwijać swój biznes w Polsce oraz współpraca z instytucjami otoczenia biznesu
  • wsparcie w obsłudze projektów inwestycyjnych: organizacja wizyt inwestorów, wsparcie podczas tych wizyt
  • aktywne poszukiwanie informacji, przygotowywanie materiałów zachęcających do inwestowania w Polsce (w szczególności dla firm z sektorów: motoryzacyjnego, lotniczego, nowoczesnych usług dla biznesu, elektronicznego, farmaceutycznego, chemicznego, nowych technologii, IT)
  • promowanie Polski jako atrakcyjnego miejsca do inwestowania
  • prezentowanie pakietu zachęt inwestycyjnych dostępnych w Polsce
  • spotkania z firmami obecnymi w Polsce celem identyfikacji i ograniczania barier utrudniających dalszy rozwój działalności Klientów Agencji

Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe, bądź ostatnie lata studiów, preferowane kierunki: ekonomia, zarządzanie, prawo, stosunki międzynarodowe, gospodarka przestrzenna
  • biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • znajomość innych języków będzie dodatkowym atutem (w szczególności jęz. niemiecki, chiński)
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w tym zaawansowana znajomość MS Excel - mile widziana
  • umiejętność tworzenia prezentacji, łatwość w przekazywania informacji, „lekkie pióro”
  • umiejętność argumentowania i szybkiego pozyskiwania wiedzy w nowych obszarach, otwartość na zmiany oraz kreatywność
  • mile widziane doświadczenie w międzynarodowym środowisku biznesowym lub akademickim
  • samodzielność w działaniu, umiejętność rozwiązywania problemów
  • wysokie umiejętności interpersonalne, łatwość nawiązywania kontaktów i budowania długotrwałych relacji
  • gotowość do podróży służbowych (od 10% do 20% czasu pracy)
  • wiedza lub zainteresowanie z zakresu ekonomii, gospodarki nieruchomościami, zarządzania projektami, pomocy publicznej, prawa gospodarczego, inwestycji zagranicznych, procesu budowlanego, zagospodarowania przestrzennego lub pochodnych to dodatkowy atut
  • wiedza na temat wybranych gałęzi sektora przemysłowego bądź usługowego w Polsce oraz na świecie (np. motoryzacja, lotnictwo, elektronika, nowe technologie) będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • szansę wejścia do świata biznesu, budowania swojej marki i sieci kontaktów dzięki współpracy z przedstawicielami środowisk biznesowych wysokiego szczebla z całego świata
  • udział w ciekawych projektach oraz obsłudze inwestycji często zmieniających lokalny krajobraz gospodarczy
  • duży stopień samodzielności przy realizacji powierzonych zadań przy wsparciu doświadczonych mentorów
  • każdego dnia uczysz się z nami czegoś nowego - możliwość odwiedzenia takich miejsc w Polsce jakich byś sam nie odwiedził
  • wsparcie ze strony bardziej doświadczonych kolegów oraz możliwość uczenia się i zdobywania wiedzy w obszarze doradztwa lokalizacyjnego
  • dołączenie do wyjątkowo zgranego i wspierającego się zespołu a tym samym możliwość pogłębienia wiedzy na temat różnych gałęzi biznesu
Benefity

  • Prywatna opieka medyczna
    Prywatna opieka medyczna
  • Karta multisport
    Karta multisport
  • Grupowe ubezpieczenie na życie
    Grupowe ubezpieczenie na życie
  • Dofinansowanie do wczasów i wypoczynku dla dzieci
    Dofinansowanie do wczasów i wypoczynku dla dzieci
  • Dofinansowanie do okularów
    Dofinansowanie do okularów
  • Kafeteria
    Kafeteria
Jesteś zainteresowana/y stanowiskiem?