Eksport

Zaufali nam

Break & Wash Sp. z o.o.

Realizujemy projekt budowy największej sieci pralkomatów w Europie. Dzięki wsparciu PAIH, możemy liczyć na pomoc w ekspansji za granicą, pozyskiwaniu nowych kontaktów oraz otrzymywaniu istotnych informacji na rynkach europejskich. Mieliśmy również możliwość uczestnictwa razem z PAIH w targach międzynarodowych.

Leszek Majcherczyk
Senior Manager Export, MOKOSH

Chciałbym serdecznie podziękować Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu za pomoc w weryfikacji kontrahenta z Chin oraz  wyrazić uznanie dla profesjonalizmu pracowników Agencji. Działacie szybko, fachowo i z wyczuciem biznesowym. Wasza pomoc jest naprawdę cenna.

Natalia Zimny
Business Development Manager, Grenton

Mamy bardzo dobre doświadczenia we współpracy z PAIH. Dzięki wsparciu jej pracowników zawarliśmy przełomową umowę z partnerem w Dubaju oraz wprowadziliśmy swoje rozwiązanie na rynek Arabii Saudyjskiej. Jej zespół pomógł nam także w znalezieniu dystrybutora na Węgry.

Jakub Wójcik
Wiceprezes Zarządu Izodom 2000

Dla MŚP planujących eksport, rozpoczęcie działalności za granicą, szukających informacji o rynku, prawie, kulturze, lub imprezach targowych, ZBH czy Centrala PAIH to według mnie najlepsze miejsce, do którego należy się udać.

Ryszard Wtorkowski
Prezes Zarządu, Grupa Kapitałowa LUG SA

Realizujemy projekty oświetleniowe już w ponad 70 krajach na całym świecie. Nie zwalniamy jednak tempa i wciąż zwiększamy aktywność międzynarodową. Biura PAIH pomagają nam pozyskiwać nowe kontakty oraz dostarczają cennych informacji na temat zagranicznych rynków.

Wojciech Stępień
Wiceprezes Zarządu M2M Team

Dzięki partnerskiej współpracy z PAIH, którą rozpoczęliśmy na początku tego roku, możemy realizować naszą misję i planować ekspansję na rynki zagraniczne, gdzie nasze rozwiązania są przyjmowane z dużym zainteresowaniem.