Eksport

Zaufali nam


Zaufali nam_Mocosh
Leszek Majcherczyk

Senior Manager Export, MOKOSH

Chciałbym serdecznie podziękować Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu za pomoc w weryfikacji kontrahenta z Chin oraz  wyrazić uznanie dla profesjonalizmu pracowników Agencji. Działacie szybko, fachowo i z wyczuciem biznesowym. Wasza pomoc jest naprawdę cenna.


Zaufali nam_Grenton
Natalia Zimny

Business Development Manager, Grenton

Mamy bardzo dobre doświadczenia we współpracy z PAIH. Dzięki wsparciu jej pracowników zawarliśmy przełomową umowę z partnerem w Dubaju oraz wprowadziliśmy swoje rozwiązanie na rynek Arabii Saudyjskiej. Jej zespół pomógł nam także w znalezieniu dystrybutora na Węgry.


Zaufali nam_Izodom
Jakub Wójcik

Wiceprezes Zarządu Izodom 2000

Dla MŚP planujących eksport, rozpoczęcie działalności za granicą, szukających informacji o rynku, prawie, kulturze, lub imprezach targowych, ZBH czy Centrala PAIH to według mnie najlepsze miejsce, do którego należy się udać.


Zaufali nam_LUG
Ryszard Wtorkowski

Prezes Zarządu, Grupa Kapitałowa LUG SA

Realizujemy projekty oświetleniowe już w ponad 70 krajach na całym świecie. Nie zwalniamy jednak tempa i wciąż zwiększamy aktywność międzynarodową. Biura PAIH pomagają nam pozyskiwać nowe kontakty oraz dostarczają cennych informacji na temat zagranicznych rynków.


Zaufali nam_M2M
Wojciech Stępień

Wiceprezes Zarządu M2M Team

Dzięki partnerskiej współpracy z PAIH, którą rozpoczęliśmy na początku tego roku, możemy realizować naszą misję i planować ekspansję na rynki zagraniczne, gdzie nasze rozwiązania są przyjmowane z dużym zainteresowaniem.