Kariera

Kierownik Zagranicznego Biura Handlowego

Lokalizacja: Uzbekistan (Taszkent)

Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A. poszukuje kandydatów do pracy w Zagranicznym Biurze Handlowym (Taszkent).

Twoje zadania:

  • rejestracja działalności PAIH S.A. w Taszkencie
  • zapewnienie prawidłowego działania Zagranicznego Biura Handlowego pod względem administracyjno-formalnym, w tym przygotowywanie raportów, dokumentacji dot. prowadzenia biura, nadzór administracyjno-finansowy, budowa i nadzorowanie zespołu
  • wspieranie polskich przedsiębiorców na rynku uzbeckim m.in. poprzez aktywne wyszukiwanie oraz weryfikowanie potencjalnych partnerów biznesowych, informowanie o szczegółowych warunkach dostępu do rynku i prowadzeniu działalności gospodarczej w Uzbekistanie
  • prowadzenie analiz i badań rynku uzbeckiego, w szczególności monitorowanie trendów oraz barier w handlu
  • planowanie i realizowanie strategii promocyjnych oraz finansowych, organizowanie wydarzeń promocyjnych, misji biznesowych, konferencji, spotkań b2b, udział w targach
  • nawiązywanie i utrzymywanie relacji z instytucjami otoczenia biznesu na rynku uzbeckim, w tym organizacjami branżowymi, lokalną administracją
  • informowanie lokalnych podmiotów gospodarczych o warunkach inwestowania w Polsce
  • przygotowywanie i redagowanie materiałów i newsletterów
  • monitorowanie mediów w zakresie informacji ekonomiczno-gospodarczych istotnych z punktu widzenia relacji dwustronnych

Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe
  • oczekiwane co najmniej 7-letnie doświadczenie zawodowe
  • znajomość języka rosyjskiego oraz języka polskiego (poziom C1) - warunek konieczny
  • znajomość języka uzbeckiego mile widziana
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • doświadczenie w obszarze obsługi klienta poparte sukcesami
  • znajomość lokalnej gospodarki i lokalnego ustawodawstwa
  • doświadczenie w pracy w środowisku międzynarodowym
  • wiedza polityczna i ekonomiczna dotycząca Uzbekistanu oraz Azji Centralnej
  • komunikatywność, inicjatywa w tworzeniu nowych rozwiązań
  • znajomość podstaw protokołu dyplomatycznego
  • gotowość do podróży służbowych

Oferujemy:

  • wyzwania zawodowe związane z możliwością realizacji ciekawych projektów
  • międzynarodowe środowisko pracy
  • możliwość wdrażania własnych pomysłów i innowacyjnych rozwiązań
Jesteś zainteresowana/y stanowiskiem?