Kariera

Ekspert ds. wydarzeń towarzyszących Expo 2025 w Osace, Kansai

Lokalizacja: Warszawa

Prace nad Programem wydarzeń towarzyszących to zadanie w ramach przygotowań do polskiej obecności na Wystawie Światowej EXPO 2025 w Osace, Kansai. Obecnie poszukujemy osoby, która wesprze zespół w finalizowaniu prac nad programem wydarzeń towarzyszących, we współpracy z partnerami zewnętrznymi oraz w realizacji programu zgodnie z przyjętymi założeniami i harmonogramem.

Pod poniższym linkiem możesz zapoznać się z Koncepcją Programową udziału Polski w Expo » oraz dowiedzieć się więcej nt. naszych planów.

Twoje zadania:

  • wsparcie w pracach nad uszczegółowieniem planu wydarzeń towarzyszących realizowanych w Japonii w związku z udziałem Polski w Światowej Wystawie EXPO 2025 w Osace, Kansai
  • opracowanie w uzgodnieniu z partnerami zewnętrznymi programów poszczególnych wydarzeń
  • przygotowanie dokumentacji zamówień i nadzór merytoryczny nad przeprowadzeniem postępowań o zamówienie publiczne w trybie ustawy PZP związanych realizacją planu wydarzeń towarzyszących udziałowi Polski w EXPO
  • wsparcie w nadzorze nad budżetem projektu w zakresie związanym z organizacją wydarzeń, prowadzeniem rozliczeń oraz przygotowywaniem sprawozdań z realizacji zadań
  • wsparcie w organizacji wydarzeń, w tym w zakresie kwestii techniczno-logistycznych oraz bieżącego kontaktu z wykonawcami
  • kontakt z organizatorami Wystawy w zakresie uzgadniania wszelkich kwestii organizacyjno-logistycznych planowanych wydarzeń
  • nadzór nad przestrzeganiem wszelkich regulacji organizatorów dotyczących organizacji wydarzeń na terenie Wystawy EXPO
  • wsparcie partnerów projektu w działaniach związanych z najmem przestrzeni na terenie EXPO oraz innych przestrzeniach w Japonii zaplanowanych w ramach Programu wydarzeń towarzyszących
  • bieżące kontakty z wykonawcami, artystami i innymi podmiotami biorącymi udział w przygotowaniu wydarzeń
  • współpraca z zespołem EXPO w zakresie planowania, kalendarza wydarzeń oraz programów partnerów projektu
  • współpraca z zespołem komunikacji w zespole EXPO w zakresie przygotowywania materiałów informacyjnych odnośnie wydarzeń towarzyszących w Pawilonie Polski

Nasze oczekiwania:

  • doświadczenie zawodowe w realizacji projektów eventowych w środowisku międzynarodowym
  • doświadczenie w działaniach w zakresie promocji polskiej kultury za granicą
  • doświadczenie w pracy w instytucjach związanych z kulturą, samorządem, rozwojem nauki i edukacji
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • doświadczenie w prowadzeniu projektów wielowątkowych
  • umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy w zakresie nowych zagadnień i przekazywania wiedzy w sposób klarowny
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego, na poziomie umożliwiającym codzienną pracę z dokumentami w tym języku, jak również kontakty z przedstawicielami Organizatora Wystawy
  • samodzielność i umiejętność organizowania pracy własnej
  • praktyczna umiejętność planowania i osiągania wyznaczonych celów
  • umiejętność pracy w zespole
  • umiejętność kierowania zespołem
  • wysokie umiejętności interpersonalne

Mile widziane:

  • znajomość języka japońskiego

Oferujemy:

  • wyzwania zawodowe związane z udziałem w realizacji jedynego w swoim rodzaju projektu międzynarodowego o istotnym znaczeniu dla wizerunku Polski na arenie międzynarodowej
  • stałą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • międzynarodowe środowisko pracy
  • możliwość wdrażania własnych pomysłów i innowacyjnych rozwiązań
Benefity

  • Prywatna opieka medyczna
    Prywatna opieka medyczna
  • Karta multisport
    Karta multisport
  • Grupowe ubezpieczenie na życie
    Grupowe ubezpieczenie na życie
  • Dofinansowanie do wczasów i wypoczynku dla dzieci
    Dofinansowanie do wczasów i wypoczynku dla dzieci
  • Dofinansowanie do okularów
    Dofinansowanie do okularów
  • Kafeteria
    Kafeteria
Jesteś zainteresowana/y stanowiskiem?