Kariera

Ekspert / Business Development Manager

Lokalizacja: Bułgaria (Sofia)

Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A. poszukuje kandydatów do pracy w Zagranicznym Biurze Handlowym (Sofia).

Twoje zadania:

  • wspieranie polskich przedsiębiorców na rynku bułgarskim m.in. poprzez aktywne wyszukiwanie potencjalnych partnerów biznesowych oraz informowanie o szczegółowych warunkach dostępu do rynku i prowadzeniu działalności
  • przygotowanie i aktualizowanie informacji o polskiej ofercie eksportowej
  • prowadzenie analiz i badanie rynku bułgarskiego, w szczególności monitorowanie trendów oraz barier
  • planowanie i realizowanie strategii i planów promocyjnych oraz finansowych, organizowanie wydarzeń promocyjnych, misji biznesowych, konferencji, spotkań b2b, udział w targach
  • nawiązywanie i utrzymywanie relacji z instytucjami otoczenia biznesu na rynku lokalnym, w tym instytucjami branżowymi
  • informowanie podmiotów gospodarczych o warunkach inwestowania w Polsce
  • monitorowanie mediów w zakresie informacji ekonomiczno-gospodarczych istotnych z punktu widzenia relacji dwustronnych
  • wspieranie prawidłowego działania ZBH pod względem administracyjno-formalnym, w tym przygotowywanie raportów, dokumentacji dot. prowadzenia biura, działania administracyjno-finansowe

Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe
  • oczekiwane 4-letnie doświadczenie zawodowe
  • znajomość języka bułgarskiego oraz języka angielskiego (min. C2 warunek konieczny)
  • bardzo dobra znajomość języka polskiego (min. C1)
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • doświadczenie w obszarze obsługi klienta poparte sukcesami
  • zrozumienie sytuacji polityczno-ekonomicznej w Bułgarii, znajomość lokalnych uwarunkowań biznesowych, lokalnej gospodarki rynkowej i lokalnego ustawodawstwa
  • doświadczenie w pracy z bułgarskimi partnerami biznesowymi i instytucjonalnymi
  • gotowość do podróży służbowych
  • komunikatywność, otwartość, elastyczność, inicjatywa w tworzeniu nowych rozwiązań, umiejętność pracy w zespole
  • gotowość do wystąpień publicznych, również w języku obcym, rozwinięte umiejętności prezentacji

Oferujemy:

  • wyzwania zawodowe związane z możliwością realizacji interesujących projektów
  • stałą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • międzynarodowe, pełne wyzwań środowisko pracy
  • możliwość wdrażania własnych pomysłów i innowacyjnych rozwiązań
Jesteś zainteresowana/y stanowiskiem?