Kariera

Konsultant (Pomoc Publiczna)
w Departamencie Wsparcia Inwestycji

Lokalizacja: Warszawa

Praca w Departamencie Wsparcia Inwestycji PAIH S.A. daje możliwość wpływania na gospodarczy obraz naszego kraju. Podczas codziennej współpracy z największymi światowymi i polskimi firmami, bezpośrednio odpowiadamy za przygotowanie informacji na temat zachęt inwestycyjnych w Polsce, co znacząco przyczynia się do podjęcia pozytywnej decyzji o lokalizacji projektów. Od pierwszego dnia pracy zapewniamy ciekawe wyzwania, w pełnej wsparcia atmosferze oraz możliwość szybkiego rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku.

Twoje zadania:

  • codzienna współpraca z polskimi i zagranicznymi przedsiębiorcami i instytucjami otoczenia biznesu
  • współpraca z MRiT w zakresie oferowanych instrumentów pomocy publicznej
  • przygotowywanie informacji na temat instrumentów wsparcia inwestycji
  • obsługa przedsiębiorców w zakresie ofert zachęt inwestycyjnych
  • współpraca przy formułowaniu propozycji ułatwień legislacyjnych dla przedsiębiorców
  • przygotowywanie prezentacji i raportów w zakresie prawnych aspektów prowadzenia biznesu w Polsce oraz klimatu inwestycyjnego
  • czynny i bierny udział w prezentacjach, konferencjach oraz webinarach o tematyce inwestycyjnej
  • promowanie Polski jako atrakcyjnego miejsca do inwestowania
  • spotkania z przedsiębiorcami obecnymi w Polsce celem identyfikacji i ograniczania barier utrudniających dalszy rozwój działalności Klientów Agencji

Nasze oczekiwania:

  • 2-5 lat doświadczenia zawodowego w środowisku biznesowym
  • wykształcenie wyższe, bądź ostatnie lata studiów, preferowane kierunki: prawo, stosunki międzynarodowe, europeistyka
  • mile widziane doświadczenie w obszarze prawa dot. pomocy publicznej
  • biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (warunek konieczny)
  • znajomość innych języków będzie dodatkowym atutem (w szczególności jęz. niemiecki, chiński, koreański)
  • wiedza lub zainteresowanie z zakresu pomocy publicznej, ekonomii, prawa gospodarczego, prawa międzynarodowego publicznego, inwestycji zagranicznych lub pochodnych
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • umiejętność tworzenia prezentacji, łatwego przekazywania informacji, „lekkie pióro”, otwartość do wystąpień publicznych
  • samodzielność w działaniu, umiejętność rozwiązywania problemów i logicznego myślenia
  • mile widziane doświadczenie w międzynarodowym środowisku biznesowym/akademickim
  • wysokie umiejętności interpersonalne, łatwość nawiązywania kontaktów i budowania długotrwałych relacji
  • umiejętność argumentowania i szybkiego pozyskiwania wiedzy w nowych obszarach, otwartość na zmiany oraz kreatywność
  • gotowość do podróży służbowych (ok. 10% -20% czasu pracy)

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • obsługę różnorodnych projektów inwestycyjnych, w tym największych projektów w Polsce
  • pracę w międzynarodowym środowisku biznesowym, współpracę z przedstawicielami środowisk biznesowych wysokiego szczebla z całego świata
  • wsparcie ze strony bardziej doświadczonych kolegów
  • możliwość poszerzania wiedzy w obszarze pomocy publicznej oraz obsługi „Programu wspierania inwestycji o istotnym znaczeniu dla polskiej gospodarki na lata 2011-2030”
  • duży stopień samodzielności przy realizacji powierzonych zadań przy wsparciu doświadczonych mentorów
  • pracę w wyjątkowo zgranym zespole, który chętnie dzieli się wiedzą i wspiera nawzajem
  • poszerzenie wiedzy z różnych sektorów gospodarki oraz różnych aspektów prowadzenia projektów inwestycyjnych
Benefity

  • Prywatna opieka medyczna
    Prywatna opieka medyczna
  • Karta multisport
    Karta multisport
  • Grupowe ubezpieczenie na życie
    Grupowe ubezpieczenie na życie
  • Dofinansowanie do wczasów i wypoczynku dla dzieci
    Dofinansowanie do wczasów i wypoczynku dla dzieci
  • Dofinansowanie do okularów
    Dofinansowanie do okularów
  • Kafeteria
    Kafeteria
Jesteś zainteresowana/y stanowiskiem?