Kariera

Księgowa / Księgowy
w Departamencie Finansów

Lokalizacja: Warszawa

Praca w Departamencie Finansów PAIH S.A. daje możliwość szybkiego rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku. Od pierwszego dnia pracy zapewniamy ciekawe wyzwania, w pełnej wsparcia atmosferze.

Twoje zadania:

  • prowadzenie ksiąg rachunkowych zgodnie z zasadami rachunkowości
  • księgowanie i weryfikacja dokumentów finansowych
  • prowadzenie ewidencji i rozliczenia środków trwałych
  • wystawianie faktur sprzedażowych
  • analiza i rozliczanie kont rozrachunkowych
  • analiza i rozliczanie rozrachunków z pracownikami (zwroty, rozliczanie kart kredytowych)
  • rozliczanie i księgowanie delegacji służbowych
  • raportowanie do GUS

Nasze oczekiwania:

  • znajomość j. angielskiego w stopniu dobrym
  • doświadczenie zawodowe w zakresie zbieżnym z zakresem obowiązków przewidzianym na wskazanym stanowisku
  • preferowane wykształcenie wyższe kierunkowe (ekonomia, rachunkowość, finanse)
  • znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę z możliwością pracy zdalnej 2 dni w tygodniu
  • wyzwania zawodowe związane z możliwością realizacji interesujących projektów
  • stałą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • międzynarodowe, pełne wyzwań środowisko pracy
  • możliwość wdrażania własnych pomysłów i innowacyjnych rozwiązań
Benefity

  • Prywatna opieka medyczna
    Prywatna opieka medyczna
  • Karta multisport
    Karta multisport
  • Grupowe ubezpieczenie na życie
    Grupowe ubezpieczenie na życie
  • Dofinansowanie do wczasów i wypoczynku dla dzieci
    Dofinansowanie do wczasów i wypoczynku dla dzieci
  • Dofinansowanie do okularów
    Dofinansowanie do okularów
  • Kafeteria
    Kafeteria
Jesteś zainteresowana/y stanowiskiem?

W przypadku zaproszenia na kolejny etap rekrutacji może być wymagane przedstawienie dokumentów poświadczających wykształcenie, kwalifikacje zawodowe oraz przebieg dotychczasowego zatrudnienia.