Kariera

Ekspert / Kluczowy Ekspert
w Biurze Bezpieczeństwa

Lokalizacja: Warszawa

Poprzez pracę w Biurze Bezpieczeństwa będziesz mieć realny wpływ na działanie naszej organizacji.

Twoje zadania:

  • monitorowanie i analiza zagrożeń bezpieczeństwa
  • wdrażanie środków zapobiegawczych oraz reagowanie na incydenty bezpieczeństwa
  • ocena ryzyka i opracowywanie strategii bezpieczeństwa
  • szkolenie pracowników w zakresie bezpieczeństwa oraz nadzór nad przestrzeganiem polityki bezpieczeństwa firmy
  • współpraca z innymi działami w celu zapewnienia integralności systemów i danych
  • zapewnienie skutecznego funkcjonowania systemów bezpieczeństwa informatycznego i fizycznego
  • audytowanie i ocena ryzyka w zakresie bezpieczeństwa

Nasze oczekiwania:

  • doświadczenie zawodowe w dziedzinie bezpieczeństwa informacji lub fizycznego
  • znajomość aktualnych standardów bezpieczeństwa
  • umiejętność analizy ryzyka i podejmowania szybkich decyzji w sytuacjach kryzysowych
  • doskonałe umiejętności komunikacyjne i umiejętność pracy w zespole
  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki związane z bezpieczeństwem lub informatyką)
  • znajomość aktualnych trendów i narzędzi z zakresu bezpieczeństwa

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę z możliwością pracy zdalnej 2 dni w tygodniu
  • wyzwania zawodowe związane z możliwością realizacji interesujących projektów
  • stałą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • międzynarodowe, pełne wyzwań środowisko pracy
  • możliwość wdrażania własnych pomysłów i innowacyjnych rozwiązań
Benefity

  • Prywatna opieka medyczna
    Prywatna opieka medyczna
  • Karta multisport
    Karta multisport
  • Grupowe ubezpieczenie na życie
    Grupowe ubezpieczenie na życie
  • Dofinansowanie do wczasów i wypoczynku dla dzieci
    Dofinansowanie do wczasów i wypoczynku dla dzieci
  • Dofinansowanie do okularów
    Dofinansowanie do okularów
  • Kafeteria
    Kafeteria
Jesteś zainteresowana/y stanowiskiem?

W przypadku zaproszenia na kolejny etap rekrutacji może być wymagane przedstawienie dokumentów poświadczających wykształcenie, kwalifikacje zawodowe oraz przebieg dotychczasowego zatrudnienia.