Kariera

Ekspert ds. Komunikacji i PR w Departamencie Promocji

Lokalizacja: Warszawa

Praca w Departamencie Promocji PAIH S.A. daje możliwość współpracy w przygotowaniu i wdrażaniu strategii promocyjnych zarówno na rynku krajowym jak i rynkach zagranicznych. Dołączając do naszego zespołu, będziesz miał szansę prowadzenia działań komunikacyjnych w różnych kanałach marketingowych. Od pierwszego dnia pracy zapewniamy ciekawe wyzwania, w pełnej wsparcia atmosferze.

Twoje zadania:

  • realizacja działań z obszaru komunikacji z naciskiem na public relations
  • realizacja kompleksowej strategii w zakresie mediów społecznościowych - rozwijanie kanałów
  • samodzielne tworzenie postów, prowadzenie komunikacji, a także całościowe opracowywanie pomysłów wraz z grafikami
  • opieka kreatywna nad profilami społecznościowymi - tworzenie contentu
  • kreowanie pozytywnego wizerunku PAIH S.A. w mediach społecznościowych
  • współpraca z agencją zewnętrzną i z zespołem grafików
  • wsparcie zespołu w prowadzeniu działań public relations
  • redagowanie komunikatów i opracowanie informacji prasowych, komentarzy eksperckich, wypowiedzi przedstawicieli PAIH
  • bieżący monitoring mediów i analiza prasy
  • wsparcie zespołu komunikacji w bieżących zadaniach

Nasze oczekiwania:

  • doświadczenie w obszarze komunikacji zewnętrznej i PR, zdobyte w agencji PR lub na podobnym stanowisku
  • doświadczenie w prowadzeniu kanałów i kampanii w SOME
  • język angielski na poziomie min. B2
  • biegła obsługa pakietu MS Office
  • lekkie pióro
  • samodzielność, wielozadaniowość, inicjatywa
  • doskonała organizacja pracy, dokładność i obowiązkowość
  • odpowiedzialność i umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wyzwania zawodowe związane z możliwością realizacji ciekawych projektów
  • stałą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • międzynarodowe środowisko pracy
  • możliwość wdrażania własnych pomysłów i innowacyjnych rozwiązań
Benefity

  • Prywatna opieka medyczna
    Prywatna opieka medyczna
  • Karta multisport
    Karta multisport
  • Grupowe ubezpieczenie na życie
    Grupowe ubezpieczenie na życie
  • Dofinansowanie do wczasów i wypoczynku dla dzieci
    Dofinansowanie do wczasów i wypoczynku dla dzieci
  • Dofinansowanie do okularów
    Dofinansowanie do okularów
  • Kafeteria
    Kafeteria
Jesteś zainteresowana/y stanowiskiem?