Kariera

Starszy Specjalista ds. Działań Komunikacyjnych na Expo 2025 w Osace, Kansai

Lokalizacja: Warszawa

Pod poniższym linkiem możesz zapoznać się z Koncepcją programową udziału Polski w Expo » oraz dowiedzieć się więcej nt. Programu Partnerskiego.

Twoje zadania:

  • wsparcie w realizacji zadań wynikających ze strategii komunikacji udziału Polski w Wystawie Światowej Expo 2025 Osaka, Kansai oraz planu komunikacji
  • współpraca w obszarze komunikacji z partnerami projektu, w tym z przedstawicielami przedsiębiorstw, instytucji publicznych, samorządów
  • współpraca z mediami - przygotowywanie komunikatów prasowych, organizacja konferencji i briefingów prasowych w Polsce i Japonii, nadzorowanie przebiegu press tripów
  • współpraca z zespołem komunikacji Organizatora Expo 2025 Osaka, Kansai, w tym podejmowanie wspólnych inicjatyw promocyjnych
  • wsparcie w tworzeniu dokumentacji postępowań o udzielenie zamówień publicznych związanych z realizacją strategii komunikacji
  • koordynacja prac wykonawców w zakresie działań komunikacyjnych i promocyjnych obejmujących m.in. działania promocyjne w social media, organizację wydarzeń, obsługę PR, obsługę graficzną i wideo
  • wsparcie komunikacyjne inicjatyw gospodarczych, kulturalnych, naukowych, koordynowanych przez pozostałych członków Zespołu Expo Osaka
  • tworzenie materiałów do mediów społecznościowych, na stronę internetową

Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe w obszarze komunikacji, PR, marketingu, IT lub pokrewnych
  • minimum dwuletnie doświadczenie w pracy przy realizacji projektów w środowisku międzynarodowym
  • doświadczenie w pracy w instytucjach związanych z samorządem, kulturą, rozwojem nauki i edukacji
  • doświadczenie w pracy w sektorze publicznym, w tym praktyczna znajomość zagadnień zamówień publicznych
  • znajomość regulacji dotyczących praw autorskich
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego, na poziomie umożliwiającym codzienną pracę z dokumentami w tym języku, jak również kontakty z przedstawicielami Organizatora Expo
  • rozwinięte umiejętności planowania oraz analitycznego i strategicznego myślenia
  • zdolności organizacyjne, samodzielność i konsekwencja w działaniu
  • komunikatywność, swoboda w nawiązywaniu kontaktów, wysoka kultura osobista i zdolności dyplomatyczne
  • umiejętność pracy pod presją czasu

Dodatkowym atutem będzie:

  • doświadczenie w działaniach w zakresie promocji Polski za granicą
  • praktyczna znajomość systemów zarządzania treścią, aplikacji matchmakingowych, narzędzi komunikacji online
  • znajomość języka japońskiego

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę z możliwością pracy zdalnej 2 dni w tygodniu
  • wyzwania zawodowe związane z możliwością realizacji interesujących projektów
  • stałą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • międzynarodowe, pełne wyzwań środowisko pracy
  • możliwość wdrażania własnych pomysłów i innowacyjnych rozwiązań
Benefity

  • Prywatna opieka medyczna
    Prywatna opieka medyczna
  • Karta multisport
    Karta multisport
  • Grupowe ubezpieczenie na życie
    Grupowe ubezpieczenie na życie
  • Dofinansowanie do wczasów i wypoczynku dla dzieci
    Dofinansowanie do wczasów i wypoczynku dla dzieci
  • Dofinansowanie do okularów
    Dofinansowanie do okularów
  • Kafeteria
    Kafeteria
Jesteś zainteresowana/y stanowiskiem?

W przypadku zaproszenia na kolejny etap rekrutacji może być wymagane przedstawienie dokumentów poświadczających wykształcenie, kwalifikacje zawodowe oraz przebieg dotychczasowego zatrudnienia.