Kariera

Ekspert, Regionalne Biuro Handlowe

Lokalizacja: Rzeszów

Praca w Regionalnym Biurze Handlowym PAIH S.A., który jest w strukturach Departamentu Analiz i Strategii Rynkowych daje możliwość realnego wsparcia polskich przedsiębiorców w wyszukiwaniu okazji rynkowych, celem pobudzania aktywności eksportowej, a także inicjowania procesów nawiązywania współpracy w zakresie wymiany międzynarodowej. Dołączając do naszego zespołu, będziesz miał realny wpływ na kreowanie promocji polskiej gospodarki . Od pierwszego dnia pracy zapewniamy ciekawe wyzwania, w pełnej wsparcia atmosferze.

Twoje zadania:

  • analiza potencjału eksportowego przedsiębiorstw w regionie oraz opracowanie strategii rynkowych w zakresie kierunków eksportu jak i asortymentu o największym potencjale sprzedaży
  • doradztwo w zakresie przygotowania polskich przedsiębiorstw w procesie wejścia na rynki zagraniczne
  • nawiązanie współpracy z MŚP w regionie o niewykorzystanym potencjale eksportowym i przedstawienie im oferty współpracy z PAIH
  • opracowanie propozycji działań informacyjno-edukacyjnych PAIH w regionie
  • bieżąca współpraca z Organizacjami regionalnymi oraz Partnerami w ramach podpisanych umów partnerskich
  • współpraca z Zespołem Ekspertów Branżowych w zakresie kompleksowej obsługi klienta
  • aktywny udział w wydarzeniach gospodarczych w regionie
  • bieżące monitorowanie oraz opracowywanie raportów dot. sytuacji gospodarczej w regionie

Nasze oczekiwania:

  • minimum 2 lata doświadczenia zawodowego w sprzedaży, pozyskiwaniu i rozwoju biznesu
  • wykształcenie wyższe (preferowany kierunek studiów: ekonomia, zarządzanie, stosunki międzynarodowe)
  • znajomość rynku lokalnego w szczególności wiedza na temat wiodących branż oraz podmiotów o potencjale eksportowym
  • umiejętności zbierania oraz przetwarzania istotnych danych i informacji niezbędnych do opracowania narzędzi wsparcia dla eksporterów
  • umiejętność budowania strategii rynkowej
  • znajomość procedur w sprzedaży eksportowej, najlepiej na podstawie własnych doświadczeń zawodowych
  • umiejętności interpersonalne a w szczególności nawiązywania dobrych i długotrwałych relacji z klientami opartych na wzajemnym zaufaniu
  • umiejętność prowadzenia szkoleń oraz organizacji działań edukacyjno-eksportowych, popartych konkretnymi doświadczeniami
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym m.in. śledzenie informacji o sytuacji rynkowej na świecie oraz barierach wejścia na wybrane rynki
  • samodzielność i umiejętność organizowania pracy własnej
  • praktyczna umiejętność planowania i osiągania wyznaczonych celów

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę z możliwością pracy zdalnej 2 dni w tygodniu
  • wyzwania zawodowe związane z możliwością realizacji interesujących projektów
  • stałą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • międzynarodowe, pełne wyzwań środowisko pracy
  • możliwość wdrażania własnych pomysłów i innowacyjnych rozwiązań
Benefity

  • Prywatna opieka medyczna
    Prywatna opieka medyczna
  • Karta multisport
    Karta multisport
  • Grupowe ubezpieczenie na życie
    Grupowe ubezpieczenie na życie
  • Dofinansowanie do wczasów i wypoczynku dla dzieci
    Dofinansowanie do wczasów i wypoczynku dla dzieci
  • Dofinansowanie do okularów
    Dofinansowanie do okularów
  • Kafeteria
    Kafeteria
Jesteś zainteresowana/y stanowiskiem?