Kariera

Ekspert ds. rynku IT

Lokalizacja: Zjednoczone Emiraty Arabskie (Dubaj)

Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A. poszukuje kandydatów do pracy w Zagranicznym Biurze Handlowym (Dubaj).

Twoje zadania:

  • wspieranie polskich przedsiębiorców na rynku lokalnym poprzez m.in. aktywne wyszukiwanie potencjalnych partnerów biznesowych i informowanie o warunkach dostępu do rynku w ramach branży cyfrowej i nowych technologii
  • opracowanie i wdrażanie strategii wspierającej polskie firmy w rozwijaniu ich działalności eksportowej na rynku lokalnym w obszarze cyfrowym i nowych technologii
  • organizowanie wydarzeń promocyjnych, konferencji branżowych, misji handlowych, wizyt studyjnych, spotkań B2B itp. dotyczących nowych technologii
  • organizowanie szkoleń i seminariów dla przedsiębiorców
  • budowanie bazy kontaktów biznesowych branży cyfrowej
  • monitorowanie branży cyfrowej na rynku lokalnym i ościennym, w tym trendów oraz barier i reglamentacji
  • przygotowanie i aktualizowanie informacji o polskiej ofercie eksportowej z branży nowych technologii
  • przygotowywanie raportów sektorowych, newsletterów przewodników biznesowych, artykułów prasowych itp.
  • prowadzenie działalność promocyjnej w mediach społecznościowych - prowadzenie profilu poświęconego polskiej branży cyfrowej w Zjednoczonych Emiratach Arabskich
  • monitorowanie mediów w zakresie informacji ekonomiczno-gospodarczych istotnych z punktu widzenia rozwoju eksportu produktów, usług i rozwiązań z obszaru cyfrowego na rynku lokalnym i ościennym
  • przygotowywanie sprawozdań ze zrealizowanych zadań

Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe, mile widziane w obszarze IT
  • co najmniej 3-letnie doświadczenie zawodowe w obszarze rozwoju biznesu (business development) lub wdrażania rozwiązań z zakresu IT i cyberbezpieczeństwa, promocji w obszarze cyfryzacji
  • znajomość języka polskiego i angielskiego na poziomie min. C1 (warunek konieczny)
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office oraz obsługi CRM (mile widziane)
  • doświadczenie w środowisku międzynarodowym lub za granicą, poparte sukcesami w obszarze obsługi klienta biznesowego
  • doświadczenie w kierowaniu projektami
  • znajomość globalnej branży cyfrowej; znajomość branży cyfrowej w Polsce będzie dodatkowym atutem
  • otwartość na zdobywanie nowej wiedzy i nowych umiejętności
  • komunikatywność, proaktywność i inicjatywa w tworzeniu nowych rozwiązań i projektów
  • gotowość do wystąpień publicznych, rozwinięte umiejętności prezentacji i redakcyjne
  • gotowość do krajowych i zagranicznych podróży służbowych

Oferujemy:

  • dynamiczną i ciekawą pracę w Zagranicznym Biurze Handlowym w Dubaju
  • wyzwania zawodowe związane z możliwością realizacji i prowadzenia interesujących projektów w branży IT
  • stały rozwój kompetencji dzięki pracy we wspierającym i bardzo zaangażowanym zespole
  • dużą samodzielność, szerokie pole do działania oraz możliwość realizacji swoich pomysłów
Jesteś zainteresowana/y stanowiskiem?