Kariera

Zastępca Dyrektora w Departamencie Promocji

Lokalizacja: Warszawa

Praca w Departamencie Promocji PAIH S.A. daje możliwość współpracy w przygotowaniu i wdrażaniu strategii promocyjnych zarówno na rynku krajowym jak i rynkach zagranicznych. Dołączając do naszego zespołu, będziesz miał szansę prowadzenia działań komunikacyjnych w różnych kanałach marketingowych. Od pierwszego dnia pracy zapewniamy ciekawe wyzwania, w pełnej wsparcia atmosferze.

Twoje zadania:

  • wsparcie Dyrektora Departamentu w bieżącej realizacji zadań
  • koordynacja części komunikacyjnej w zakresie wdrażania strategii promocyjnych na rynku krajowym i rynkach zagranicznych
  • opracowanie, wdrożenie i realizacja Strategii CSR
  • opracowanie i wdrożenie procedury reagowania na publikacje i krytykę medialną dotyczącą działalności PAIH, kadry menadżerskiej i pracowników Spółki
  • opracowanie i wdrożenie strategii marketingowej PAIH S.A.
  • opracowywanie i realizacja strategii PR i komunikacji zewnętrznej PAIH
  • dbanie o wizerunek marki PAIH na rynku krajowym i rynkach zagranicznych
  • koordynacja działań związanych z obejmowaniem przez PAIH S.A. patronatu nad wydarzeniami i projektami
  • planowanie i prowadzenie (nadzór) działań komunikacyjnych w różnorodnych kanałach marketingowych
  • organizacja wizyt studyjnych przedstawicieli zagranicznych środowisk opiniotwórczych

Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe
  • minimum 5 lat doświadczenia na stanowisku kierowniczym
  • umiejętność sporządzania analiz i raportów
  • samodzielność w działaniu, umiejętność ustalania priorytetów
  • doświadczenie w zarządzaniu wieloosobowym zespołem
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę z możliwością pracy zdalnej 2 dni w tygodniu
  • wyzwania zawodowe związane z możliwością realizacji interesujących projektów
  • stałą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • międzynarodowe, pełne wyzwań środowisko pracy
  • możliwość wdrażania własnych pomysłów i innowacyjnych rozwiązań
Benefity

  • Prywatna opieka medyczna
    Prywatna opieka medyczna
  • Karta multisport
    Karta multisport
  • Grupowe ubezpieczenie na życie
    Grupowe ubezpieczenie na życie
  • Dofinansowanie do wczasów i wypoczynku dla dzieci
    Dofinansowanie do wczasów i wypoczynku dla dzieci
  • Dofinansowanie do okularów
    Dofinansowanie do okularów
  • Kafeteria
    Kafeteria
Jesteś zainteresowana/y stanowiskiem?