Kariera

Manager w Departamencie Zakupów

Lokalizacja: Warszawa

Praca w Departamencie Zakupów PAIH S.A. daje możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku. Dołączając do naszego zespołu, będziesz miał szansę wspierać nasze Departamenty w procesie zakupowym związanym z zamówieniami publicznymi. Od pierwszego dnia pracy zapewniamy ciekawe wyzwania, w pełnej wsparcia atmosferze.

Twoje zadania:

  • prowadzenie postępowań o udzielenie zamówienia publicznego przy uwzględnieniu terminowości, adekwatności biznesowej, jakości i kompletności obsługi
  • formułowanie i redakcja treści zapytań ofertowych dotyczących outsourcingu usług i zakupu towarów
  • przygotowywanie SIWZ (Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia) w oparciu o wkład/kontent biznesowy
  • zaplanowanie i wdrożenie cyklu szkoleń dla pracowników w zakresie kupiectwa, negocjacji, etyki działania, zamówień publicznych
  • sporządzanie rocznych sprawozdań z udzielonych zamówień publicznych
  • prowadzenie i aktualizacja Planu zamówień publicznych na podstawie potrzeb i Planów postępowań o udzielenie zamówień
  • prowadzenie rejestru i archiwum dotyczącego przeprowadzonych postępowań o udzielenie zamówienia publicznego, zawierającego m.in. informacje oraz dokumentację dot. rozeznań rynku, szacowania wartości zamówienia, zawartych umów
  • przygotowanie przepisów wewnętrznych dotyczących powoływania komisji przetargowych, wyłączeń z postępowań oraz konfliktu interesów

Nasze oczekiwania:

  • umiejętność koordynacji pracy zespołu, wyznaczania zadań oraz podejmowania decyzji
  • umiejętność koordynacji kilku projektów jednocześnie
  • wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne i interpersonalne
  • umiejętność pracy samodzielnej i zespołowej w tym pod presją czasu
  • minimum 5-letnie doświadczenie w przygotowywaniu i prowadzeniu postępowań o udzielenie zamówień publicznych (zarówno tzw. krajowych jak i unijnych) z różnych obszarów tematycznych po stronie Zamawiającego
  • ugruntowane doświadczenie w tworzeniu dokumentacji przetargowych dla zróżnicowanych obszarów zamówień (w szczególności PR, komunikacja, podróże służbowe)
  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: prawo, administracja)
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację i pracę z dokumentami (minimum B1)

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę z możliwością pracy zdalnej 2 dni w tygodniu
  • wyzwania zawodowe związane z możliwością realizacji interesujących projektów
  • stałą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • międzynarodowe, pełne wyzwań środowisko pracy
  • możliwość wdrażania własnych pomysłów i innowacyjnych rozwiązań
Benefity

  • Prywatna opieka medyczna
    Prywatna opieka medyczna
  • Karta multisport
    Karta multisport
  • Grupowe ubezpieczenie na życie
    Grupowe ubezpieczenie na życie
  • Dofinansowanie do wczasów i wypoczynku dla dzieci
    Dofinansowanie do wczasów i wypoczynku dla dzieci
  • Dofinansowanie do okularów
    Dofinansowanie do okularów
  • Kafeteria
    Kafeteria
Jesteś zainteresowana/y stanowiskiem?