Wydarzenia

Forum „Green and Modern Smartcity Technologies in Urban Development”

 • Data:
  17 listopada 2023
 • Branża:
  IT/ICT
  Zielone technologie
  Wielobranżowe
 • Miejsce:
  Tbilisi, Gruzja
 • Udział PAIH (ZBH):
  TAK
 • Organizator:
  FIABCI - Georgia, Property Georgia, PAIH
Polska Agencja Inwestycji i Handlu zaprasza do udziału w Forum Green and Modern Smartcity Technologies in Urban Development. Wydarzenie odbędzie się 17 listopada w Tbilisi (Gruzja) w Pullman Tbilisi Axis Towers.
Forum - Green and Modern Smartcity Technologies in Urban Development

Forum ma na celu wymianę doświadczeń między polskimi a gruzińskimi przedsiębiorcami oraz reprezentantami otoczenia biznesu w zakresie tworzenia zrównoważonych i inteligentnych miast. Eksperci z obu krajów przedstawią podczas wydarzenia przykłady wykorzystania nowoczesnych technologii ekologicznych w obszarze miejskim. Poruszą także temat planowania przestrzennego i nowoczesnego zarządzania miastem.

W wydarzeniu wezmą udział zarówno przedstawiciele lokalnych samorządów w Gruzji, jak i reprezentanci biznesu. Dzięki udziałowi w wydarzeniu wraz z PAIH, polskie firmy będą miały okazję przedstawić swoją ofertę szerokiemu międzynarodowemu gronu. Spotkania B2B będą natomiast okazją do nawiązania bezpośrednich kontaktów z samorządowcami i potencjalnymi gruzińskimi kontrahentami.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Koszty podróży, zakwaterowania, wyżywienia, ubezpieczenia oraz wszelkie inne pokrywa przedsiębiorca.

Rejestracja na Forum »

Organizatorami Forum są FIABCI - Georgia, Property Georgia i Polska Agencja Inwestycji i Handlu. Wydarzenie odbywa się pod patronatem Ambasady RP w Tbilisi, partnerem wydarzenia jest Fundacja Solidarności Międzynarodowej (Solidarity Fund PL in Georgia).