Ta strona korzysta z ciasteczek, aby zapewnić Ci najlepszą możliwą obsługę. Informacje o ciasteczkach są przechowywane w przeglądarce i wykonują funkcje takie jak rozpoznawanie Cię po powrocie na naszą stronę internetową i pomaganie naszemu zespołowi w zrozumieniu, które sekcje witryny są dla Ciebie najbardziej interesujące i przydatne.
Stoisko PAIH na targach rolniczych Sahara 2023
To 35. edycja wydarzenia, odbywającego się pod patronatem egipskiego Ministerstwa Rolnictwa. Targi Sahara są miejscem spotkań dla profesjonalistów działających w branży rolniczej na rynku egipskim i okolicznych rynkach Afryki i Bliskiego Wschodu.
Wśród odwiedzających są przede wszystkim zainteresowani maszynami i narzędziami rolniczymi, wyposażeniem i zaopatrzeniem dla rolnictwa, w tym agrochemikaliami oraz technologiami wodnymi, uprawowymi i hodowlanymi oraz usługami dla rolnictwa.
Podczas wydarzenia Zagraniczne Biuro Handlowe PAIH w Kairze organizuje stoisko narodowe, w ramach którego polskie firmy będą mogły zaprezentować swoje produkty i rozwiązania.
Obecność na stoisku zapewnia możliwość:
- zaprezentowania autorskich produktów i usług,
- wykorzystania wspólnej przestrzeni stoiska do spotkań z kontrahentami,
- bezpłatnego udziału w wydarzeniu,
- skorzystania z merytorycznego i językowego wsparcia ekspertów Zagranicznego Biura Handlowego PAIH w Kairze.
Zgłoszenia przyjmujemy za pośrednictwem formularza rekrutacyjnego do 22 czerwca 2023 r.
Więcej informacji udziela:
- Jacek Grad – Kierownik Zagranicznego Biura Handlowego w Kairze
e. jacek.grad@paih.gov.pl
Egipt ze swoją ponad 110-milionową populacją jest najludniejszym krajem Bliskiego Wschodu i największą gospodarką w Afryce Północnej. Chociaż Egipt jest ok. 3 razy większy od Polski, zarówno pod względem powierzchni, jak i liczby ludności, jego powierzchnia uprawna jest ok. 3 razy mniejsza. Mimo to Egipt jest jednym z największych na świecie producentów owoców cytrusowych, warzyw, truskawek, daktyli czy oliwek, a blisko ⅔ ryb poławianych w całej Afryce pochodzi właśnie z Egiptu.
Egipskie władze nadały priorytet mechanizacji i przyjęciu innowacyjnych technologii w rolnictwie, poszukując międzynarodowych partnerów, aby osiągnąć te cele, przede wszystkim w obszarach rekultywacji, upraw szklarniowych, nawadniania, nawozów, rybołówstwa i hodowli zwierząt oraz przetwarzania i przechowywania żywności.