Infolinia Grupy PFR: 800 800 120

Nasze usługi

Wydarzenia

27 listopada 2017

Misja do Wietnamu pod przewodnictwem Prezydenta RP

W związku z oficjalną wizytą prezydenta RP Andrzeja Dudy w Wietnamie, Polska Agencja Inwestycji i Handlu i Ministerstwo . . .

26 listopada 2017

Misja biznesowa do Indii - przemysł maszynowo-wydobywczy, zielone technologie, IT, spożywczy

Polska Agencja Inwestycji i Handlu, Ministerstwo Rozwoju RP oraz Ministerstwo Spraw Zagranicznych RP organizują w . . .

20 listopada 2017

Misja biznesowa do Grecji

W związku z oficjalną wizytą prezydenta RP Andrzeja Dudy w Grecji, Polska Agencja Inwestycji i Handlu (PAIH), Grecka . . .

Aktualności

17 listopada 2017

Kongres 590: PAIH promuje inwestowanie w B+R i dywersyfikację rynków eksportowych

Po raz drugi przedstawiciele świata biznesu, polityki i nauki spotkali się w Rzeszowie, by rozmawiać o kierunkach . . .

17 listopada 2017

Polish-Ukrainian High-Tech Hub 2017: Polskie VC jedzie na wschód

- Ukraina jest ważnym partnerem biznesowym dla Polski. Oprócz oczywistych czynników związanych z bliskim sąsiedztwem, . . .

14 listopada 2017

Polski edu-tech wchodzi do Singapuru

E-learningowy start-up Nuadu, przy wsparciu PAIH oraz singapurskiego oddziału Agencji, rozpoczyna działalność w Azji Południowo - Wschodniej. Firma chce otworzyć biuro, . . .

Scroll Up Scroll Down

Zagraniczne Biura Handlu (ZBH) Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu to sieć przedstawicielstw, których zadaniem jest wspieranie eksportu oraz inwestycji polskich przedsiębiorstw na rynkach zagranicznych, jak również przyciąganie inwestorów do Polski.

Docelowo powstać ma 70 biur, w krajach o największym potencjale rozwojowym dla polskich firm. Biura charakteryzują się elastyczną strukturą dopasowaną do potrzeb i wyzwań na danym rynku oraz szerokim wachlarzem usług świadczonych na miejscu.

Zainwestowali z nami

Grupa MLEKOVITA

Dariusz Sapiński, Prezes Zarządu Grupy MLEKOVITA

Mlekovita od wielu lat jest wiodącym eksporterem produktów mleczarskich w Polsce, ma uprawnienia eksportowe do 144 krajów, a smak i najwyższa jakość jej wyrobów podbija serca i podniebienia konsumentów w świecie od 1989 r. Dzięki wybudowaniu Fabryki . . .

Mercedes-Benz Polska

dr Ewa Łabno-Falęcka,
Head of Corporate Communication and External Affairs, Mercedes-Benz Polska

W ramach strategii globalnego wzrostu w ub. Roku Mercedes podjął decyzję o inwestycji w regionie EŚW. Ten region jest nadal atrakcyjny, a równocześnie stabilny i bezpieczny (w porównaniu z innymi częściami świata).Analizowaliśmy 7 krajów i . . .

MoneyGram International

Alex Holmes, CFO & COO, MoneyGram International

MoneyGram wybierając Polskę, Warszawę, kierował się wieloma czynnikami, które zostaly poprzedzone dogłębną analizą globalną, włączając w nią kilka krajów z Europy Wschodniej. Polska posiada liczne atuty, które zaważyły o jej wyborze. Są to: . . .

Lundbeck Poland Sp. z o.o.

Zuzanna Jawor, Dyrektor generalna
Lundbeck Business Service Centre

Dostęp do wysoko­wykwa­lifi­kowanej, wielojęzycznej kadry profesjonalistów zadecydował o ulokowaniu naszej inwestycji w Polsce. Kraków, stolica Małopolski, dzięki rozbudowanej infrastrukturze lotniczej łączącej miasto z całym światem, . . .

Capgemini Polska

Marek Grodziński,
Vice President, Head of European BPO Delivery Centers, Board Member, Capgemini Poland

Polska w ostatnich latach potwierdziła swoją pozycję jednej z najbardziej atrakcyjnych globalnych lokalizacji dla inwestycji biznesowych. Jako jeden z pierwszych przedstawicieli branży usług w kraju, mieliśmy i mamy okazję obserwować kolejne etapy . . .

Servier Group

Colm Murphy,
Production Site Director, Servier Group (Anpharm SA)

„Servier Group świętuje dwudziestolecie obecności w Polsce. Dzięki dotychczasowym sukcesom mieliśmy możliwość zainwestowania w edukację, działalność badawczo-rozwojową oraz - od roku 1997 - w działalność produkcyjną w Anpharm S.A. w Warszawie. . . .

Pearl Stream S.A.

Kye Soo Park,
Prezes, Pearl Stream S.A.

„Gdy w 2010 roku wraz z naszym partnerem JP Weber planowaliśmy inwestycję w Strzelcach Opolskich, nie spodziewaliśmy się, że przed­sięwzięcie okaże się tak dużym sukcesem. Nie tylko utrzymaliśmy kontrakty z firmami z klastra elektronicznego . . .

State Street Poland

Scott Newman,
General Manager, State Street Poland

„Wybraliśmy Kraków spośród 20 różnych europejskich miast. Zadecydował dostęp do świetnie wykształconych absolwentów uczelni wyższych oraz dobra infrastruktura biurowa i komunikacyjna. Polska jest dla nas strate­giczną lokalizacją, jeśli . . .

DCT Gdańsk

Boris Wenzel,
Dyrektor Zarządzający,
DCT Gdańsk S.A.

„Terminal kontenerowy DCT Gdańsk powstał w październiku 2007. W ciągu 4 lat DCT stał się terminalem przyjmującym największe statki świata. Polska to idealne miejsce dla firm działających w całym regionie: to naturalna brama dla krajów Europy . . .

Ludzie, z którymi świetnie się pracuje

Antonio Melone,
Dyrektor Generalny ds. Produkcji,
Indesit Company Polska

„Od 1992 Indesit rozwija się w Polsce tworząc nowe zakłady i nowe miejsca pracy. Nasza aktywność pokazuje, jak ważna jest Polska w globalnej polityce Indesit Company. Na kraj ten patrzymy nie tylko przez pryzmat świetnego położenia . . .

Od 20 lat stawiamy na Polskę

Xavier Douellou,
Dyrektor Zarządzający,
3M Poland

„Koncern 3M zainwestował w Polsce już ponad 350 milionów dolarów. A w tym roku otworzyliśmy 2 nowe fabryki we Wrocławiu. To z Polski w przyszłości będzie pochodzić 70% produkcji eksportowej firmy do krajów Europy Środkowo-Wschodniej. . . .

Doskonałe połączenie kosztów operacyjnych, warunków inwestycyjnych i przyjaznej administracji

Bill Hall,
European Operations Manager,
Pittsburgh Glass Works Poland

„Kiedy zaczynaliśmy w Pittsburgh Glass Works poszukiwania miejsca na nową fabrykę, obejrzeliśmy ponad 100 potencjalnych lokalizacji w 4 krajach Europy, w Kandzie i Stanach Zjednoczonych. Teraz na zaawansowanym etapie realizacji projektu i . . .

Specjaliści na światowym poziomie

Arne Sorensen,
Dyrektor Globalnego Centrum Finansowego Arla,
Członek ABSL

„Globalne finansowe centrum Arla zostało utworzone w Trójmieście 3 lata temu. Jesteśmy pod wrażeniem zarówno infrastruktury biurowej w Gdańsku, jak i dostępu do wysoko wykwalifikowanych kadr. Zaskakująco łatwo znaleźliśmy tu specjalistów z . . .

Świetna lokalizacja i doskonałe warunki dla biznesu

Valérie Vanbiervliet
Dyrektor Generalna na Kraje Beneluksu i Europę Wschodnią
Goodman

"Od 2005 roku korzystamy z biznesowych możliwości jakie daje nam stabilna i dynamicznie rozwijająca się polska gospodarka oraz istotne wsparcie ze strony władz i administracji.W tym roku rozpoczynamy realizację naszego najnowszego projektu . . .

Nowoczesny przemysł lotniczy w Polsce

Roman Staszewski
Prezes Zarządu
Hamilton Sundstrand Poland

"Poszukując możliwości rozwoju, zwiększenia wydajności i podniesienia konkurencyjności trafiliśmy do Polskiej Doliny Lotniczej. Południe Polski to region z tradycjami w przemyśle lotniczym dlatego nie mieliśmy większych problemów ani ze znalezieniem . . .

Od 50 lat w Polsce

Walter Kadnar
Dyrektor Generalny IKEA Retail

"Związek Polski z IKEA rozpoczął się w 1961 roku, kiedy to Ingvar Kamprad, założyciel IKEA, złożył pierwsze zamówienie na krzesła w polskiej fabryce. Lata współpracy to zaufanie, ciepłe stosunki, wiara w sukces i wyjątkowe zaangażowanie - dzięki temu . . .

Potencjał Polski dla zaawansowanych usług biznesowych jest nieoceniony

Jacek S. Levernes
Wiceprezes - HP Global Business Services EMEA

"5 lat temu, decydując się na otwarcie Globalngo Centrum Usług Biznesowych we Wrocławiu, HP wierzyło iż w 5-cio letniej perspektywie zaoferujemy pracę 1000 absolwentów. Dziś zatrudniamy ponad 2000 doskonałych specjalistów, których umiejętności i . . .

W odpowiednim czasie, we właściwym miejscu

Pedro Soares dos Santos
Dyrektor Zarządzający (CEO) i Członek Zarządu Grupy Jerónimo Martins

"Nasze zaangażowanie w dostarczanie polskim klientom najwyższej jakości usług równe jest entuzjazmowi jaki mieliśmy na początku naszej obecności na rynku polskim w 1994 kiedy uświado­miliśmy sobie, że Polska ma ogromny rynek wewnętrzny, . . .

poprzedni
następny

Jeśli chcą Państwo otrzymywać Biuletyn, prosimy o wypełnienie formularza

Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.

ul. Bagatela 12

00-585 Warszawa

Fax: +48 22 334 9889

e-mail dla inwestorów: invest@paih.gov.pl

NIP:526-030-01-67; kapitał zakładowy: 9.116.000,00 zł

KRS 0000109815 Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawa w Warszawie, XII Wydział

Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego

webmaster@paih.gov.pl

Wszystkie prawa zastrzeżone; Wyłączenie odpowiedzialności

Portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Akceptuję politykę prywatności Portalu zamknij