RYNKI ZAGRANICZNE

Indie

Indie są kierunkiem perspektywicznym dla polskich firm ze względu na rozwój gospodarczy kraju w ostatnich latach, stopniową liberalizację i wprowadzane ułatwienia dla przedsiębiorców i inwestorów z zagranicy oraz zmieniający się klimat biznesowy. Wdrażane są programy rządowe takie jak Make in India wspierające inwestorów zagranicznych, których celem jest przede wszystkim pozyskanie nowych i nowoczesnych technologii. Jednak Indie nadal trudno uznać za państwo o swobodnym dostępie do rynku. W maju 2020 r. Premier Modi ogłosił strategię samowystarczalnych Indii, przez co wskazuje się, że rynek indyjski będzie ulegać coraz większemu zamknięciu, co utrudni polskim firmom ekspansję.


Indie - Eksport TOP 5Indie - Wymiana handlowaIndie - Import TOP 5

Wydarzenia branżowe

Baza rekomendowanych wydarzeń branżowych stanowi bogaty zbiór polecanych wydarzeń z wielu branż i regionów, które mogą być istotne z punktu widzenia rozwoju polskiego eksportu.

Baza jest na bieżąco aktualizowana przez ekspertów branżowych oraz rynkowych, zarówno z Centrali PAIH, jak i Zagranicznych Biur Handlowych.

Sprawdź rekomendowane przez PAIH branżowe wydarzenia targowe organizowane w Indiach. Lista dostępna TUTAJJeśli potrzebujesz więcej informacji, zapoznaj się z naszą ofertą i dowiedz się, co możemy zrobić dla rozwoju Twojej firmy lub skontaktuj się z nami i zapytaj o szczegóły. 

Wyszukaj inny rynek »

Sprawdź naszą ofertę »