Wydarzenia

Misja gospodarcza podczas Berlin Fashion Week

 • Data:
  1 lipca 2024
 • Branża:
  Odzież i biżuteria
 • Miejsce:
  Berlin, Niemcy
 • Udział PAIH (ZBH):
  TAK
 • Organizator:
  PAIH, Instytut Polski w Berlinie, Ambasada RP w Berlinie
Polska Agencja Inwestycji i Handlu zaprasza polskie przedsiębiorstwa z sektora mody do udziału w misji gospodarczej PAIH, która odbędzie się w Berlinie, w dniach 1-4 lipca 2024 r., podczas trwania letniej edycji Berlin Fashion Week. W ramach misji firmy mogą współtworzyć stoisko promocyjne w Instytucie Polskim w Berlinie.

Oferta udziału w wydarzeniu - misji gospodarczej w formie stoiska w czasie trwania letniej edycji Berlin Fashion Week - jest skierowana do polskich firm z branży modowej, ze szczególnym uwzględnieniem mody zrównoważonej. Instytut Polski w Berlinie otwiera na czas Berlin Fashion Week swoje przestrzenie dla polskich projektantów, firm, którym przyświeca idea zrównoważonej mody. Prezentacja produktów w ramach stoiska znajdującego się w samym sercu Berlina przy Hackescher Markt będzie okazją nie tylko do reklamy, ale również nawiązania nowych biznesowych relacji.

Udział w misji w czasie letniej edycji Berlin Fashion Week to możliwość:

 • zaprezentowania swojej oferty handlowej niemieckim partnerom,
 • spotkań z potencjalnymi kontrahentami w ramach stoiska i nawiązywania nowych relacji biznesowych,
 • wzięcia udziału w wydarzeniach towarzyszących Berlin Fashion Week i zapoznania się z najnowszymi modowymi trendami na rynku niemieckim.

PAIH zapewni pomoc przy organizacji stoiska w Instytucie Polskim oraz organizacji spotkań B2B, a także wsparcie merytoryczne i językowe podczas całego wydarzenia.

Udział w misji gospodarczej jest nieodpłatny. Koszty logistyczne, transportu, ubezpieczenia osób i produktów, noclegu, wyżywienia itp. pokrywa przedsiębiorca.

Zgłoszeń należy dokonywać za pomocą formularza do 16 czerwca 2024 r.

Regulamin »

Dodatkowych informacji w sprawie wydarzenia udziela Kierownik ZBH we Frankfurcie, Łukasz Chrabański: lukasz.chrabanski@paih.gov.pl.