Wydarzenia

Misja firm z branży cyberbezpieczeństwa do ZEA

 • Data:
  19 lutego 2024
 • Branża:
  IT/ICT
 • Miejsce:
  Dubaj i Abu Zabi, ZEA
 • Udział PAIH (ZBH):
  TAK
 • Organizator:
  PAIH, Ambasada RP w Abu Zabi
Polska Agencja Inwestycji i Handlu zaprasza polskich przedsiębiorców z sektora cyberbezpieczeństwa do udziału w misji do Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Wydarzenie „Cybersecurity Roadshow” odbędzie się w dniach 19-21 lutego 2024 r.
Cybersecurity Roadshow 2024

Celem misji organizowanej przez Zagraniczne Biuro Handlowe PAIH w Dubaju we współpracy z Ambasadą Rzeczypospolitej Polskiej w Abu Zabi jest wzmocnienie wizerunku Polski jako globalnego pioniera w dziedzinie cyberbezpieczeństwa i stworzenie nowych możliwości rozwoju dla przedsiębiorców działających w tej branży, zainteresowanych ZEA.

W ramach programu misji przewidziano:

 • spotkania z potencjalnymi partnerami i klientami, zarówno z sektora prywatnego, jak i rządowego, które odbędą się w dniach 19-21 lutego,
 • wydarzenia networkingowe, które pozwolą przedsiębiorcom na nawiązanie ciekawych kontaktów oraz poszerzenie wiedzy dotyczącej sektora cybersecurity w ZEA.

Misja stanowić będzie dla polskich firm szansę na nawiązanie nowych kontaktów biznesowych z przedstawicielami sektora cyberbezpieczeństwa w Zjednoczonych Emiratach Arabskich oraz instytucjami związanymi z tą dziedziną.

Firmy zainteresowane udziałem w misji mogą przesyłać zgłoszenia za pośrednictwem formularza rejestracyjnego do 28 stycznia 2024 r.

Regulamin »

Wszystkie koszty związane z udziałem w misji pokrywają uczestnicy we własnym zakresie (szczegóły w Regulaminie). W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt mailowy z Weroniką Tomaszewską-Collins (Zagraniczne Biuro Handlowe w Dubaju): weronika.tomaszewska@paih.gov.pl.

Projekt jest finansowany ze środków budżetu państwa - Ministerstwa Cyfryzacji.