Wydarzenia

Stoisko PAIH na targach Cosmoprof Asia 2023 w Hong Kongu

 • Data:
  15 listopada 2023
 • Branża:
  Kosmetyki
 • Miejsce:
  Hong Kong
 • Udział PAIH (ZBH):
  TAK
 • Organizator:
  PAIH
Polska Agencja Inwestycji i Handlu zaprasza polskie firmy z branży beauty do udziału w polskim stoisku narodowym na targach Cosmoprof Asia 2023. Wydarzenie odbędzie się w Hong Kongu w dniach 15-17 listopada 2023 r.

Cosmoprof Asia 2023


Cosmoprof Asia to wydarzenie promujące międzynarodowe marki kosmetyczne na azjatyckim rynku, kładące nacisk na obszar Chin, Azji Południowo-Wschodniej oraz Półwyspu Indyjskiego.

Cosmoprof Asia to najbardziej prestiżowe wydarzenie dla profesjonalistów z branży kosmetycznej, zainteresowanych możliwościami nieustannie rosnącego sektora tej branży w regionie Azji i Pacyfiku. Strategiczna lokalizacja Cosmoprof w Hongkongu, tradycyjnie finansowym i kulturowym centrum regionu, mieście decydującym o tendencjach rozwoju gospodarczego i dyktującym trendy konsumenckie w obszarze Chin, Japonii i Korei, Półwyspu Indyjskiego oraz Azji Południowo-Wschodniej, daje gwarancję promocji polskich marek w najbardziej dynamicznie rozwijającej się części Azji Wschodniej.

Obecność na stoisku PAIH daje możliwość:

 • zaprezentowania własnej oferty eksportowej,
 • wykorzystania wspólnej przestrzeni stoiska do spotkań z kontrahentami,
 • skorzystania z merytorycznego i językowego wsparcia pracowników Zagranicznego Biura Handlowego PAIH w Szanghaju.


Udział w wydarzeniu w ramach stoiska PAIH jest bezpłatny. Koszty związane z wynajmem i zabudową stoiska pokrywa PAIH. Koszty logistyczne, tj. spedycji towarów i materiałów reklamowych, transportu, ubezpieczenia osób i produktów, noclegu, wyżywienia itp. pokrywa przedsiębiorca.

Firmy zainteresowane udziałem w misji mogą przesyłać zgłoszenia za pośrednictwem formularza rejestracyjnego do 17 września 2023 r.

Decyzja o zakwalifikowaniu wystawców zostanie podjęta na podstawie kompletnego i prawidłowo wypełnionego formularza.