Wydarzenia

Stoisko PAIH na Electric Vehicle Symposium & Exposition Scramento USA

 • Data:
  11 czerwca 2023
 • Branża:
  Motoryzacja
 • Miejsce:
  Sacramento, USA
 • Udział PAIH (ZBH):
  TAK
 • Organizator:
Polska Agencja Inwestycji i Handlu zaprasza polskich przedsiębiorców branży elektromobilnej do wystawienia swojej oferty na polskim stoisku narodowym PAIH podczas 36th Electric Vehicle Symposium & Exposition - EVS Sacramento SAFE Credit Union Convention Center Sacramento, które odbędzie się w dniach 11-14 czerwca 2023 r.

EVS Sacramento 2023

Partnerem misji jest Polskie Stowarzyszenie Paliw Alternatywnych – największa organizacja branży elektromobilnej w naszym kraju, która zapewni wsparcie merytoryczne w trakcie wydarzenia.

36. Sympozjum i Wystawa Pojazdów Elektrycznych (dalej: EVS’36) organizowane i prowadzone przez Electric Drive Transportation Association (EDTA), jest najbardziej prestiżowym wydarzeniem branży elektromobilnej, a jednocześnie najdłużej trwającą międzynarodową konferencją poświęconą transportowi i technologiom elektrycznym. Początki EVS sięgają roku 1969, gdy odbyła się pierwsza taka konferencja zorganizowana w Phoenix w stanie Arizona. Wydarzenie obejmuje prezentacje liderów branży elektromobilnej i najnowocześniejsze ekspozycje wystawców technologii z całego świata. Nie brak również wydarzeń networkingowych.

EVS36 jako wydarzenie, na którym prezentowane są najnowsze trendy w branży pojazdów elektrycznych, obejmuje również tematykę pojazdów hybrydowych, pojazdów z ogniwami paliwowymi, kluczowe komponenty oraz infrastrukturę. Przy wsparciu Światowego Stowarzyszenia Pojazdów Elektrycznych, sympozjum jest organizowane przez trzy regionalne organizacje zawodowe w ramach Światowego Stowarzyszenia Pojazdów Elektrycznych: w Ameryce Północnej (Electric Drive Transportation Association, EDTA), Europie (The European Association for Electromobility, AVERE) i Azji (Electric Vehicle Association of Asia Pacific, EVAAP).

 • Kiedy: 11-14 czerwca 2023
 • Gdzie: Sacramento, USA
 • Zgłoszenia: do 5 czerwca
 • Rejestracja na wydarzenie pod linkiem.

Polska Agencja Inwestycji i Handlu pokrywa koszty Stoiska Narodowego i wstępu na targi dla przedsiębiorców zakwalifikowanych zgodnie z regulaminem wydarzenia. W gestii przedsiębiorcy pozostaje pokrycie kosztów przelotu i zakwaterowania.