Wydarzenia

Stoisko Narodowe PAIH na targach Building Green w Kopenhadze

 • Data:
  11 stycznia 2023
 • Branża:
 • Miejsce:
  Kopenhaga, Dania
 • Udział PAIH (ZBH):
  NIE
 • Organizator:
Polska Agencja Inwestycji i Handlu zaprasza polskie przedsiębiorstwa z branży budownictwa zrównoważonego rozwoju do udziału i współtworzenia Stoiska Narodowego PAIH na targach Buliding Green Copenhagen 2023, które odbędą się 1-2 listopada 2023 r. w Kopenhadze.

Building Green Copenhagen to największe w regionie skandynawskim wydarzenie dotyczące budownictwa zrównoważonego rozwoju. Targi umożliwiają wymianę doświadczeń i nawiązywanie kontaktów z ekspertami z tej branży: architektami, budowniczymi, wykonawcami, urbanistami, projektantami budynków. Są doskonałą okazją do zaprezentowania najnowszych rozwiązań i produktów z branży budowlanej.

Przewiduje się, że podczas dwudniowego wydarzenia Building Green Copenhagen, na pięciu scenach wystąpi 130 prelegentów oraz pojawi się ponad 170 wystawców. Hala Forum w Kopenhadze, w której odbywały się będą tegoroczne targi, może pomieścić ok. 10 000 gości.

Udział w Polskim Stoisku Narodowym PAIH na targach Building Green Copenhagen 2023 to możliwość:

 • Prezentacji produktów i rozwiązań: możliwość zaprezentowania produktów i rozwiązań w dziedzinie budownictwa zrównoważonego rozwoju.
 • Spotkań z kontrahentami: wspólna przestrzeń stoiska do nawiązywania nowych relacji biznesowych.
 • Promocji na materiałach reklamowych: obecność na targach jest promowana na materiałach reklamowych przygotowanych przez organizatora targów. Ponadto logotypy firm wystawiających się na targach, pojawią się na telebimie podczas przerw w wystąpieniach prelegentów.

Zapraszamy do udziału w rekrutacji firmy z sektora budownictwa zrównoważonego rozwoju, szczególnie te, które posiadają co najmniej jeden certyfikat dotyczący zrównoważonego rozwoju.

Udział w targach jest bezpłatny. PAIH gwarantuje miejsce na stoisku wystawienniczym z możliwością ekspozycji produktów, wejściówki na targi, umieszczenie logotypu firmy na zabudowie wystawienniczej oraz wsparcie przy organizacji spotkań B2B, a także wsparcie merytoryczne i językowe podczas całego wydarzenia.

Zgłoszeń należy dokonywać do 8 października 2023., do godz. 23:59 CET, za pomocą formularza.

Osobą kontaktową ws. udziału w targach Building Green Copenhagen jest Ekspertka ZBH w Kopenhadze,
Marzena Pedersen, e-mail: marzena.pedersen@paih.gov.pl