Wydarzenia

Polskie Stoisko Narodowe na targach Medical Philippines 2022

 • Data:
  24 sierpnia 2022
 • Branża:
  Biotechnologia i farmaceutyka
  Sprzęt medyczny
  Wielobranżowe
 • Miejsce:
  Manila, Filipiny
 • Udział PAIH (ZBH):
  TAK
 • Organizator:
Polska Agencja Inwestycji i Handlu zaprasza polskie firmy z sektora medycznego do udziału w targach Medical Philippines 2022, które odbędą się w dniach 24-26 sierpnia 2022 r. w Manili, stolicy Filipin.

Medical Philippines 2022

Medical Philippines to najważniejsze targi branży medycznej w Republice Filipin. W tym roku już po raz piąty filipiński rynek będzie miał okazję zapoznać się z innowacjami sektora medycznego z całego świata. Branża przez ostatnie dwa lata przeszła ogromną rewolucję, dlatego tegoroczna edycja może mieć dla niej szczególne znaczenie.

W związku z tym Zagraniczne Biuro Handlowe PAIH w Manili zachęca polskich producentów artykułów medycznych do współtworzenia Polskiego Stoiska Narodowego na targach Medical Philippines 2022.

Udział w targach obejmuje m.in.:

 • współdzielenie Polskiego Stoiska Narodowego Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu o wymiarze 27 m2 (możliwość aranżacji 4 stoisk i ekspozycji swoich produktów),
 • wyposażenie stanowiska wystawcy, tj.: wydzielony element zabudowy do prezentacji oferty/ produktu, szklaną szafkę ekspozycyjną o wysokości 163 cm, grafiki, krzesło, złącze zasilające, łącze internetowe, możliwość korzystania ze strefy wspólnej na stoisku, prezentacja materiałów multimedialnych na wspólnym monitorze dostępnym na stoisku, pomoc obsługi wspólnego stoiska.


Koszty i dojazd:

 • dla zakwalifikowanych firm udział w targach jest nieodpłatny; wystawca zobowiązany jest pokryć koszty: spedycji towarów i materiałów reklamowych, transportu, ubezpieczenia osób i produktów, noclegu, wyżywienia itp.; wystawcy otrzymają preferencyjną ofertę noclegową przygotowaną przez organizatora targów,
 • wraz z decyzją o zakwalifikowaniu się do udziału w wydarzeniu wystawcy otrzymają dane kontaktowe do oficjalnego spedytora, harmonogram dotyczący wysyłki próbek na stoisko oraz szczegółowe informacje od spedytora dot. niezbędnej dokumentacji, spedycja próbek będzie organizowana przy wsparciu ZBH w Manili.

Zgłoszeń należy dokonywać za pośrednictwem formularza rekrutacyjnego do 26 lipca 2022 roku.