Wydarzenia

FeHoVa 2022

 • Data:
  17 lutego 2022
 • Branża:
 • Miejsce:
  Budapeszt, Węgry
 • Udział PAIH (ZBH):
  NIE
 • Organizator:
Zagraniczne Biuro Handlowe PAIH w Budapeszcie zaprasza do udziału w targach FeHoVa polskie firmy z sektora wędkarstwa, łowiectwa oraz strzelectwa. Na Polskim Stoisku Narodowym będzie możliwość zaprezentowania swoich produktów w dniach 17-20 lutego 2022 r. w Budapeszcie.

FeHoVa 2022


Ostatnia edycja Targów miała miejsce w Budapeszcie w dniach 11-14 lutego 2020 r. i wzięło w niej udział 312 wystawców z 14 krajów.

W nadchodzącej edycji Polska Agencja Inwestycji i Handlu zorganizuje stoisko promocyjne, w ramach którego polscy przedsiębiorcy będą mieli możliwość zaprezentowania swoich produktów. Ze względu na istniejące ograniczenia w podróżowaniu PAIH S.A. rekomenduje, aby podmioty zainteresowane uczestnictwem w Targach na bieżąco monitorowały stronę organizatora w celu uzyskania najbardziej aktualnych informacji dotyczących regulacji oraz restrykcji COVID-19.

Wstępnych zgłoszeń można dokonywać za pośrednictwem formularza rekrutacyjnego do 14 lutego 2022 r.

Bardziej szczegółowych informacji na temat wydarzenia i rekrutacji udziela Marcin Karaskiewicz: marcin.karaskiewicz@paih.gov.pl

Dokonanie zgłoszenia za pomocą formularza oznacza wyrażenie zainteresowania otrzymywaniem dalszych informacji o Targach FeHoVa i nie jest jednoznaczne z potwierdzeniem udziału w wydarzeniu.

Szczegółowe warunki udziału w imprezie określa regulamin uczestnictwa na Polskim Stoisku Narodowym, który zostanie opublikowany na stronie internetowej PAIH S.A w najbliższym czasie. Przedsiębiorcy, którzy wyrazili chęć udziału w Targach poprzez formularz rekrutacyjny otrzymają komplet dokumentów bezpośrednio od przedstawiciela PAIH S.A.