Wydarzenia

Misja polskich przedsiębiorców na targi China Hi-Tech Fair 2021

 • Data:
  17 listopada 2021
 • Branża:
 • Miejsce:
  Shenzhen, Chiny
 • Udział PAIH (ZBH):
  NIE
 • Organizator:
Podczas targów China Hi-Tech Fair, Polska Agencja Inwestycji i Handlu zorganizuje Polskie Stoisko Narodowe dla polskich przedsiębiorców z sektora nowych technologii. Targi odbędą się dniach 17-21 listopada 2021 r. w Shenzhen (Chiny).

Weź udział w targach China Hi-Tech Fair 2021


Targi China Hi-Tech Fair to wydarzenie promujące sektor nowych technologii. Są to największe targi branży technologicznej organizowane w Chinach. W ubiegłym roku zgromadziły ponad 3,3 tys. wystawców z 53 krajów oraz 109 delegacji międzynarodowych. Liczba zwiedzających sięgnęła 2 mln w wersji online i ponad 450 tysięcy osób odwiedziło stoiska stacjonarnie. Jednocześnie odbyło się 176 konferencji i wydarzeń towarzyszących.

Dzięki targom CHTF polskie firmy mogą uzyskać dostęp do chińskiego rynku, zwiększyć ekspozycję swojej marki oraz zaprezentować najnowsze produkty i usługi, a także nawiązać wartościowe kontakty biznesowe. Impreza cieszy się także dużym zainteresowaniem chińskich mediów.

Podczas nadchodzącej edycji targów, Polska Agencja Inwestycji i Handlu wraz z Konsulatem Generalnym RP w Kantonie zorganizuje stoisko promocyjne, w ramach którego polscy przedsiębiorcy z branży technologicznej będą mieli możliwość zaprezentowania swoich produktów, usług i rozwiązań. Każda z zainteresowanych polskich firm będzie również miała możliwość odbyć spotkania z potencjalnymi chińskimi partnerami biznesowymi. Do udziału zachęcamy m.in. firmy z branży IT/ICT, fintech, blockchain, medtech, optoelektroniki, sztucznej inteligencji (AI), wirtualnej rzeczywistości (VR), ochrony środowiska, zielonych technologii i smart cities.

Ze względu na istniejące ograniczenia w podróżowaniu PAIH S.A. rekomenduje, aby podmioty zainteresowane uczestnictwem w Targach posiadały Reprezentantów Wystawcy na terenie Chińskiej Republiki Ludowej lub przedstawiły inne alternatywne rozwiązanie umożliwiające im udział w Targach.

Zainteresowane firmy prosimy o zgłoszenie chęci udziału w ww. imprezie targowej za pomocą formularza rejestracyjnego do 24 sierpnia 2021 r.

Bliższych informacji o wydarzeniu udziela Centrum Eksportu PAIH S.A.: tomasz.bajon@paih.gov.pl.

Dokonanie zgłoszenia za pomocą formularza oznacza wyrażenie zainteresowania otrzymywaniem dalszych informacji o Targach CHTF i nie jest jednoznaczne z potwierdzeniem udziału w wydarzeniu.

Serdecznie zapraszamy!