Webinaria

Sektor spożywczy na Półwyspie Iberyjskim w dobie pandemii COVID-19. Ryzyka i szanse dla polskich przedsiębiorców

 • Data:
  27 maja 2020
 • Godzina:
  11:00
 • Czas trwania:
 • Branża:
  Żywność
 • Miejsce:
  wydarzenie online
Działasz w branży rolno-spożywczej? Chcesz wiedzieć, co musisz zrobić, żeby Twój produkt trafił na hiszpańskie i portugalskie półki? Weź udział w naszym webinarium!

Webinarium pt. "Sektor spożywczy na Półwyspie Iberyjskim w dobie pandemii COVID-19. Ryzyka i szanse dla polskich przedsiębiorców" odbędzie się 27 maja o godz. 11.00 czasu polskiego (CET).

Kierownicy z Zagranicznych Biur Handlowych w Hiszpanii oraz Portugalii i zaproszeni przez nich eksperci:

 • opowiedzą o specyfice sektora spożywczego na Półwyspie Iberyjskim,
 • wskażą po jakie produkty najchętniej sięgają konsumenci i jaką popularnością cieszą się polskie marki,
 • omówią perspektywy współpracy z sieciami handlowymi w dobie pandemii koronawirusa COVID-19,
 • a przede wszystkim przedstawią cały proces zakupowy jaki firma musi przejść zanim jej produkt trafi na hiszpańskie i portugalskie półki.


Webinarium będzie prowadzone w języku polskim.

Nasi eksperci

Dariusz Duda

Dariusz Duda

Biuro PAIH w Lizbonie

Absolwent wydziału Iberystyki na Uniwersytecie Warszawskim, Handlu Zagranicznego w Szkole Głównej Handlowej oraz Europeistycznych Studiów Podyplomowych w Kolegium Europejskim w Warszawie. Ma kilkuletnie doświadczenie akademickie i zawodowe za granicą (Portugalia, Hiszpania, Meksyk).

W Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu dotychczas zajmował się obsługą inwestycji zagranicznych w Polsce: prezentacją klimatu inwestycyjnego i dostępnych zachęt inwestycyjnych, aktywny udział w delegacjach z inwestorem, spotkaniach z przedstawicielami specjalnych stref ekonomicznych, centrów obsługi inwestora, władz samorządowych i instytucji otoczenia biznesu. Organizował i brał udział w zagranicznych misjach inwestycyjnych.

Biegły w językach: angielskim, portugalskim i hiszpańskim.

Wojciech Łopatkiewicz

Wojciech Łopatkiewicz

Biuro PAIH w Madrycie

Ma kilkuletnie doświadczenie zawodowe w obszarze sprzedaży, pozyskiwania i prowadzenia relacji z klientami międzynarodowymi, które zdobywał w banku Santander.

Absolwent iberystyki oraz lingwistyki stosowanej na Uniwersytecie Warszawskim. Stypendysta Ministerstwa Spraw Zagranicznych Meksyku. Ukończył studia magisterskie na kierunku międzynarodowe stosunki gospodarcze i współpraca Unia Europejska-Ameryka Łacińska na Uniwersytecie w Guadalajarze.

Włada biegle językiem angielskim i hiszpańskim.