Parki przemysłowe i technologiczne

Puławski Park Naukowo-Technologiczny


PL | EN


Puławski Park Naukowo-Technologiczny to projekt zrealizowany w latach 2007-2012 przez Gminę Miasto Puławy, współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu Państwa w ramach Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej na lata 2007-2013.

Oferta

Puławski Park Naukowo-Technologiczny oferuje ponad 12000 m2 nowoczesnej powierzchni biurowej, usługowej, produkcyjnej i laboratoryjnej z dostępem do zaplecza szkoleniowo-konferencyjnego.

Obiekt Parku tworzą trzy dwukondygnacyjne budynki wyposażone w efektywny system ogrzewania i klimatyzacji oraz dostęp do zaawansowanej sieci teleinformatycznej. Obiekt posiada recepcje, lunch-bar, pokoje gościnne, systemy bezpieczeństwa, całodobową ochronę, monitoring kamerowy oraz parking na 400 pojazdów.

  • Inkubator Technologiczny - dysponuje kompleksem laboratoryjno-biurowo-produkcyjnym. Oferuje innowacyjnym firmom przyjazne środowisko dla rozwoju nowych technologii. Oprócz dostępu do nowoczesnej infrastruktury, przedsiębiorcy korzystają z pakietu usług około biznesowych wspierających ich rozwój m.in.: doradztwo, szkolenia, promocje, pożyczki, poręczenia.
  • Centrum Przedsiębiorczości - miejsce stworzone w szczególności dla podmiotów prowadzących działalność konferencyjno-szkoleniową, dydaktyczną oraz consultingową. W jego skład wchodzi pięciomodułowa sala konferencyjna, która może pomieścić do 300 osób.
  • Centrum Technologiczne - specjalnie utworzona powierzchnia, która ma umożliwić wsparcie dla transferu nowych technologii do sfery biznesu.

Lokalizacja

Puławy położone są w zachodniej części województwa lubelskiego, na prawym brzegu Wisły, na granicy Wyżyny Lubelskiej i Mazowsza. Miasto uznawane jest za jedno z najbardziej „zielonych” miast w Polsce, a sąsiedztwo Kazimierskiego Parku Krajobrazowego zapewnia mu malownicze krajobrazy i stwarza możliwości aktywnego wypoczynku. Puławy to idealne miejsce dla inwestorów, turystów, ludzi z pasją i dla tych, którzy pragną spełniać swoje ambicje.

Puławy są miastem aktywnym gospodarczo. Włodarze miasta dbają o stwarzanie udogodnień i ulg dla przedsiębiorców, wspierają instytucje realizujące projekty biznesowe, są współzałożycielem Puławskiego Parku Przemysłowego i właścicielem Puławskiego Parku Naukowo-Technologicznego usytuowanego na terenie o znaczącym potencjale produkcyjnym i logistycznym.

Najbliższy Port Lotniczy: Port Lotniczy Lublin 60 km.

Kontakt

Puławski Park Naukowo-Technologiczny
ul. Mościckiego 1
24-110 Puławy
tel. +48 81 464 63 16
e-mail: biuro@ppnt.pulawy.pl
www.ppnt.pulawy.pl


Powrót »