Specjalny serwis na czas pandemii dla przedsiębiorców PAIH24: 22 334 99 55
Aktualności
Strona główna > Aktualności
6 lutego 2020

Targi AGROFARM 2020

4 lutego 2020 r. w Moskwie w Centrum Wystawowym VDNH w pawilonie nr 75 rozpoczęły się Międzynarodowe Targi hodowli i technologii produkcji oraz przetwarzania produktów dla zwierząt "AGROFARM".

Agrofarm 2020


W ciągu trzech dni goście Targów mogą zapoznać się z nowoczesnymi rozwiązaniami z zakresu hodowli zwierząt gospodarskich, poznać najlepsze praktyki i światowe doświadczenia. W oficjalnej ceremonii otwarcia targów wzięli udział pierwszy zastępca Przewodniczącego Państwowej Komisji Dumy ds. rolnictwa - prezes AKKOR Vladimir Plotnikov, członek Komitetu Rady Federacji ds. polityki rolnej i żywnościowej Aleksiej Kondratenko, Minister Rolnictwa i Żywności regionu moskiewskiego Andriej Razin, dyrektor departamentu zwierząt gospodarskich i hodowli Ministerstwa Rolnictwa Federacji Rosyjskiej Giennadij Shiczkin, jak również obecni byli przedstawiciele Zagranicznego Biura Handlowego PAIH w Moskwie.

Andriej Razin w swoim wystąpieniu podkreślił: "AGROFARM to dobra platforma do dyskusji, platforma do prezentacji nowych technologii. Naszym celem jest zwiększenie eksportu produktów rolnych do 2024 r. Oczywiście bez innowacyjnych technologii i rozwiązań, bez pogłębiania naszej wiedzy, nie będziemy w stanie sprostać temu zadaniu. Rosja ma ogromny potencjał, ważne jest nie tylko, aby go nie stracić, ale iść tak progresywnie i dynamicznie, jak w ostatnich latach".


Agrofarm 2020


Targi AGROFARM 2020 odbywają się pod auspicjami Ministerstwa Rolnictwa Federacji Rosyjskiej, Izby Przemysłowo-Handlowej Federacji Rosyjskiej, Moskiewskiej Izby Przemysłowo-Handlowej, Stowarzyszenia Gospodarstw Rolnych i Spółdzielni Rolniczych Rosji (AKKOR), Wszechrosyjskiego Instytutu Badań Rolnictwa (Federalne Centrum Badawcze FSBI VNIIESKH), Rosyjskiego Państwowego Uniwersytetu Rolniczego - Moskiewskiej Akademii Rolniczej im. K.A. Timiryazeva.

Podczas targów prowadzony jest szeroko zakrojony program biznesowy dotyczący rozwoju hodowli bydła mlecznego i wołowego, hodowli drobiu, świń, królików, koni, akwakultury oraz pszczelarstwa przy udziale wyspecjalizowanych departamentów Ministerstwa Rolnictwa Federacji Rosyjskiej, związków i stowarzyszeń branżowych, czołowych uniwersytetów i organizacji naukowych, z udziałem wiodących rosyjskich i zagranicznych ekspertów branżowych.


Agrofarm 2020


W 2020 r. AGROFARM po raz pierwszy zorganizował misję biznesową rolników ze wszystkich regionów Rosji na targi, w celu zapoznania ich z nowymi ofertami oraz poinformowania przedstawicieli małych i średnich przedsiębiorstw o możliwościach skorzystania z różnorodnych form wsparcia ze strony państwa. W ramach programu biznesowego odbywają się podczas targów specjalistyczne dyskusje z udziałem wiodących ekspertów rosyjskich i zagranicznych.

Goście targów mogą zapoznać się z przedstawicielami różnych gatunków zwierząt gospodarskich z Rosji i innych krajów świata. Wśród nich są byki Charolais i szkockie Aberdeen Angus, mleczne krowy rasy holsztyńsko-fryzyjskiej, zwycięzcy konkursu "Best on AGROFARM" - kozy Mursiano Granadina, owce, barany, króliki. Po raz pierwszy na tegoroczne targi przywieziono konie.Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.

ul. Krucza 50

00-025 Warszawa


Wszystkie prawa zastrzeżone; Wyłączenie odpowiedzialności

Biuletyn Informacji Publicznej PAIH internetART
Portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Akceptuję politykę prywatności Portalu zamknij