Wydarzenia

Stoisko PAIH na targach EcoFair

 • Data:
  28 listopada 2023
 • Branża:
  Zielone technologie
 • Miejsce:
  Belgrad, Serbia
 • Udział PAIH (ZBH):
  TAK
 • Organizator:
  PAIH
Polska Agencja Inwestycji i Handlu zaprasza przedsiębiorców do współtworzenia stoiska promocyjnego na 19. Międzynarodowych Targach Ochrony Środowiska i Zasobów Naturalnych EcoFair. Wydarzenie odbędzie się w dniach 28-30 listopada 2023 r. w Belgradzie w Serbii.

International Fair of Environment and Natural Resources Protection - EcoFair to największe i najbardziej prestiżowe wydarzenie branżowe w regionie Bałkanów. Targi mają charakter gospodarczo-edukacyjny i poświęcone są szeroko rozumianym kwestiom ochrony środowiska. Głównymi obszarami prezentowanymi w trakcie wydarzania są tzw. zielona gospodarka (green growth, green economy) oraz technologie promujące rozwiązania niskoemisyjne i zasobooszczędne (recykling i zarządzanie odpadami, wykorzystywanie odnawialnych źródeł energii, gospodarka cyrkularna, itp.). W zeszłorocznej edycji wzięło udział kilkaset firm z ponad 20 krajów.

Wśród głównych odbiorców targów znajdują się zarówno przedstawiciele sektora prywatnego zainteresowani rozwiązaniami ekologicznymi dla swoich firm, jak i reprezentanci sektora państwowego i samorządowego oraz organizacji pozarządowych. Zarówno Serbia, jak i pozostałe kraje Bałkanów Zachodnich, w związku z postępującymi procesami integracji europejskiej i rosnącą świadomością środowiskową społeczeństw, są obecnie na etapie pilnego dostosowywania standardów ekologicznych do norm zachodnich. Stwarza to ogromną szansę promocji swoich rozwiązań przez polskich przedsiębiorców planujących wejście na rynek serbski i poszukujących kontaktów z producentami i dystrybutorami.

Obecność na stoisku promocyjnym PAIH zapewnia możliwość:

 • wykorzystania wspólnej przestrzeni stoiska do prezentacji produktów i rozwiązań,
 • odbycia spotkań z kontrahentami oraz instytucjami i organizacjami okołobiznesowymi,
 • konsultacji planu ekspansji na rynek serbski,
 • promocji obecności na targach w prasie branżowej,
 • skorzystania z merytorycznego i językowego wsparcia ekspertów Zagranicznego Biura Handlowego PAIH w Belgradzie.

Udział w targach jest bezpłatny. Koszty logistyczne, tj. spedycji towarów i materiałów reklamowych, transportu, ubezpieczenia osób i produktów, noclegu, wyżywienia itp. pokrywa przedsiębiorca.

Szczegółowych informacji na temat wydarzenia i rekrutacji udzielają Kierowniczka Zagranicznego Biura Handlowego w Belgradzie Ida Orzechowska: ida.orzechowska@paih.gov.pl oraz Business Development Manager ZBH w Belgradzie Darko Gajić: darko.gajic@paih.gov.pl.

Zgłoszenia przyjmujemy za pośrednictwem formularza rekrutacyjnego do 3 listopada 2023 r.

Regulamin »