Wydarzenia

Stoisko PAIH na Nordic Organic Food Fair, Natural Beauty i Health Show 2024

 • Data:
  9 października 2024
 • Branża:
  Kosmetyki
  Żywność
  Wielobranżowe
 • Miejsce:
  Sztokholm, Szwecja
 • Udział PAIH (ZBH):
  TAK
 • Organizator:
  PAIH
Polska Agencja Inwestycji i Handlu zaprasza firmy z sektora żywności organicznej, naturalnych kosmetyków, produktów wegańskich i naturalnych produktów prozdrowotnych do współtworzenia polskiego stoiska narodowego w ramach targów Nordic Organic Food Fair i Natural Beauty i Health Show 2024 w dniach 9-10 października w Sztokholmie, Szwecja.

Targi Nordic Organic Food Fair oraz Natural Beauty Show 2024 to największe wydarzenie handlowe poświęcone produktom organicznym i zrównoważonym w regionie nordyckim. Na odwiedzających czekają tysiące najnowszych produktów organicznych, naturalnych i zrównoważonych, a także cały szereg seminariów i możliwości spotkań. Zagraniczne Biuro Handlowe PAIH w Sztokholmie zaprasza polskie firmy spożywcze, kosmetyczne, wegańskie i prozdrowotne do zaprezentowania swojej oferty w ramach Stoiska Narodowego.

Obecność na stoisku PAIH zapewnia możliwość:

 • zaprezentowania autorskich produktów i rozwiązań,
 • wykorzystania wspólnej przestrzeni stoiska do spotkań z kontrahentami,
 • skorzystania z merytorycznego i językowego wsparcia pracowników Zagranicznego Biura Handlowego PAIH w Sztokholmie.

Udział w targach dla zakwalifikowanych firm wiązać się będzie z koniecznością podpisania oddzielnej umowy z organizatorem targów i opłacenia 5000,00 PLN brutto oraz pokrycia kosztów logistycznych (bilety, przewóz produktów, noclegi etc.). Wybrani przedsiębiorcy przekażą również produkty do tzw. „goodie bags” dla VIP - więcej informacji w regulaminie rekrutacji dostępnym przy wypełnianiu formularza rejestracyjnego.

Firmy zainteresowane udziałem w targach proszone są o wypełnienie formularza rejestracyjnego w terminie nieprzekraczającym 17 czerwca.  Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc, o uczestnictwie w pawilonie decydować będzie zgodność z wymogami organizatora targów sprawdzona przez niezależną komisję ekspercką.

Regulamin »

W razie pytań prosimy o kontakt z Aleksandrą Gromnicką z Zagranicznego Biura Handlowego w Sztokholmie: aleksandra.gromnicka@paih.gov.pl.