Wydarzenia

Nordic Life Science Days 2024

 • Data:
  18 września 2024
 • Branża:
  Biotechnologia i farmaceutyka
  Sprzęt medyczny
 • Miejsce:
  Malmö, Szwecja
 • Udział PAIH (ZBH):
  NIE
 • Organizator:
  SwedenBIO
Polska Agencja Inwestycji i Handlu zaprasza polskie firmy do udziału w konferencji Nordic Life Science Days, która odbędzie się w dniach 18-19 września 2024 r. w Malmö w Szwecji.
Nordic Life Science Days 2024

Nordic Life Science Days to jedno z największych wydarzeń w Skandynawii, poświęconych tematyce technologii medycznych, farmacji, biotechnologii i branżom pokrewnym. Konferencja i targi cieszą się rosnącą popularnością zarówno wśród krajów regionu, jak i światowych liderów branży. W zeszłorocznej edycji udział wzięło ponad 1600 przedstawicieli świata biznesu, nauki i organizacji pozarządowych, uczestnicząc w ponad 3400 spotkaniach.

Obecność na targach zapewnia możliwość zaprezentowania swojej oferty podczas rozmów B2B, nawiązania wartościowych relacji i wymiany doświadczeń z globalnymi liderami w branży. Będzie to też doskonała okazja do poznania bieżących światowych trendów i innowacji, a dla startupów także szansa na pozyskanie inwestorów.

Udział w targach jest płatny. Polskie firmy dzięki wsparciu PAIH mogą liczyć na zniżkę 15% na każdym etapie rejestracji, po podaniu kodu rabatowego. Najbardziej korzystna rejestracja „Early Birds” trwa do 31 marca. W celu uzyskania kodu uprawniającego do zniżki należy kontaktować się z Aleksandrą Gromnicką: aleksandra.gromnicka@paih.gov.pl.

Więcej informacji o wydarzeniu jest dostępne na stronie organizatora.