Wydarzenia

Spotkanie z liderami technologii podczas wydarzenia CES Unveiled w Amsterdamie

 • Data:
  13 października 2022
 • Branża:
 • Miejsce:
  Amsterdam, Niderlandy
 • Udział PAIH (ZBH):
  NIE
 • Organizator:
CES Unveiled powraca do Niderlandów, aby zaprezentować nadchodzące produkty i trendy w technologii. Dołącz do nas, aby zobaczyć, jak globalne partnerstwa tworzą technologie na lepsze jutro.

CES Unveiled Amsterdam 2022


CES jest wydarzeniem organizowanym przez Consumer Technology Association, które dla liderów technologii stanowi platformę do łączenia się, współpracy i rozwoju technologii konsumenckich.

Seria wydarzeń CES Unveiled skupia kluczowych graczy z branży technologicznej, w tym innowacyjne firmy technologiczne, wpływowe media, kadrę kierowniczą wyższego szczebla, kluczowych decydentów rządowych i politycznych oraz wybitnych wpływowych przedstawicieli branży technologicznej.

CES Unveiled to doskonała okazja, by sprawdzić swoje możliwości i zabłysnąć w dziedzinie przełomowych technologii, wśród czołowych innowatorów. Szczegółowe informacje o wydarzeniu dostępne są na stronie organizatora.

Zagraniczne Biuro Handlowe PAIH w Amsterdamie zaprasza wszystkich zainteresowanych udziałem w targach do zgłaszania się  poprzez formularz rekrutacyjny, po uprzednim zaakceptowaniu Regulaminu. Liczba miejsc ograniczona.

Termin nadsyłania zgłoszeń mija 2 września 2022 r.