Wydarzenia

Polish Party at Gamescom 2022

 • Data:
  24 sierpnia 2022
 • Branża:
 • Miejsce:
  Kolonia, Niemcy
 • Udział PAIH (ZBH):
  NIE
 • Organizator:
Polska Agencja Inwestycji i Handlu zaprasza firmy z branży gamingowej do udziału w Polish Party at Gamescom 2022, wydarzeniu networkingowemu towarzyszącemu targom Gamescom. Wydarzenie odbędzie się 24 sierpnia w niemieckiej Kolonii.

Gamescom 2022


Gamescom to największe na świecie targi branży gamingowej, których historia sięga 2009 roku. Ostatnia, stacjonarna edycja gościła ponad 370 tys. uczestników. W tym roku, po dwóch latach pandemii Covid-19, Gamescom wraca w tradycyjnej formie i znów będzie okazją do spotkań biznesowych, w tym dla polskich firm.

Już po raz drugi przy okazji targów Gamescom odbędzie się Polish Party - wydarzenie networkingowe dla polskich i zagranicznych firm z sektora gamingowego. Do udziału w spotkaniu zaprasza Zagraniczne Biuro Handlowe PAIH we Frankfurcie, Konsulat Generalny RP w Kolonii oraz GIC razem z Indie Games Poland Foundation. Pierwsza odsłona Polish Party przyciągnęła uwagę ponad 400 przedsiębiorców, z Polski, Niemiec i kilkunastu innych krajów.
 
Partnerami Polish Night są: Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Instytut Polski w Düsseldorfie, NRW.Global Business oraz PARP.
 
Rekrutację prowadzimy do 23 sierpnia 2022 r. do godziny 15:00 poprzez elektroniczny formularz.
 
Rejestracja nie jest równoznaczna z potwierdzeniem uczestnictwa. Z uwagi na limit miejsc zastrzegamy sobie prawo do odmowy przyjęcia zgłoszenia. O zakwalifikowaniu do Polish Night poinformujemy drogą elektroniczną.