Wydarzenia

Aviation Hub Pomerania Conference 2021

 • Data:
  23 listopada 2021
 • Branża:
 • Miejsce:
  Wydarzenie online
 • Udział PAIH (ZBH):
  NIE
 • Organizator:
Choć zabrzmi to banalnie, nie ulega wątpliwości, że ostatnie 2 lata zmieniły sposób, w jaki postrzegamy rzeczywistość i wchodzimy w interakcję ze światem. Czas pandemii zmusił wiele firm do ewaluacji i adaptacji swoich dotychczasowych modeli biznesowych do nowych warunków. Redefinicja i transformacja biznesu nastąpiła szybciej niż kiedykolwiek wcześniej.

Aviation Hub Conference 2021


Oczywiście nie wszystkie firmy odczuły skutki pandemii w takim samym stopniu. Jedne branże ucierpiały bardziej niż inne. W momencie, gdy państwa zamknęły granice i wszyscy zostali „uziemieni”, na szczycie listy poszkodowanych znalazło się lotnictwo. Jednak branża lotnicza sprostała wyzwaniu. Dzięki wdrożonym innowacjom zarówno lotniska jak i latanie stały się bezpieczniejsze.

Podczas pierwszej edycji konferencji Aviation Hub w 2020 roku skupiliśmy się na tym, jak pandemia COVID-19 wpłynęła na branżę lotniczą. Panele i prelegenci mówili o czekających nas wyzwaniach.

Podczas drugiej edycji Aviation Hub Pomerania, skupimy się na innowacyjności i zrównoważonym rozwoju. Przez dwa dni konferencji eksperci i paneliści będą mówić o zrównoważonych rozwiązaniach i innowacjach wprowadzonych w ciągu ostatniego roku oraz o tym, co czeka nas w roku 2022.

Równolegle do dyskusji o najgorętszych trendach wpływających na branżę lotniczą, specjaliści HR reprezentujący naszych partnerów z branży, będą mówić o umiejętnościach niezbędnych do rozwoju kariery w lotnictwie, oraz poprowadzą indywidualne sesje dla osób zainteresowanych branżą.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konferencji.

Pełna agenda wydarzenia jest dostępna tutaj.