Wydarzenia

Polska Agencja Inwestycji i Handlu partnerem Konferencji EXECUTIVE INNOVATION FORUM

 • Data:
  17 czerwca 2021
 • Branża:
 • Miejsce:
  Warszawa
 • Udział PAIH (ZBH):
  NIE
 • Organizator:
Już w najbliższy czwartek, 17 czerwca, w warszawskim Hotelu Sheraton odbędzie się konferencja Executive Innovation Forum. Celem wydarzenia jest debata dotycząca przyszłości gospodarki w szybko zmieniającej się rzeczywistości technologicznej.

EIF21


To wyjątkowa platforma skupiająca grono eksperckie, które dzięki twórczej dyskusji, wymianie poglądów i doświadczeń stara się wytyczać nowe ścieżki rozwoju w dynamicznie zmieniającej się gospodarce. Zwieńczeniem wydarzenia jest gala rozdania Diamentów Innowacji oraz Sustainable Economy Awards. Statuetki uhonorują najlepsze przedsiębiorstwa, wybitnych menedżerów i liderów biznesu, którzy wdrażają nowe technologie i innowacje. Laureaci wyróżniają się również zaangażowaniem w rozwój gospodarczy kraju oraz odznaczają się szczególną dbałością o najwyższe standardy przywództwa.

Wydarzenie dedykowane jest międzynarodowemu środowisku biznesowemu, przedstawicielom najważniejszych spółek oraz instytucji edukacyjnych, reprezentantom świata nauki i polityki z Polski i z zagranicy.

Udział w wydarzeniu potwierdziło szerokie grono gości z zagranicy, m.in.: Nancy Giordano - jedna z najlepszych futurystek na świecie, wykładowca na Singularity University i kurator TEDx w Austin, Peter Cochrane - Profesor University College London, Sony Kapoor - Dyrektor think tanku Re-Define, CEO Court Jesters Consulting, Eamon Gilmore - b. Wicepremier i Minister Spraw Zagranicznych i Handlu Irlandii, prof. Pedro Videla - IESE Business School, prof. Patrick Barwise - London Business School, Giuliano Amato - były Premier Włoch, José María Aznar - były Premier Hiszpanii, Pat Cox - Przewodniczący Parlamentu Europejskiego V kadencji, Joschka Fischer - były Wicekanclerz Minister Spraw Zagranicznych Niemiec w latach 1998-2005, Alfred Gusenbauer - były Kanclerz Austrii, Horst Köhler - Prezydent Niemiec w latach 2004-2010, Ivan Mikloš - były Wicepremier Słowacji.

Polską Agencję Inwestycji i Handlu reprezentował będzie p. Grzegorz Słomkowski, członek zarządu Agencji, który weźmie udział w debacie poświęconej cyfrowej transformacji biznesu.

Patronat honorowy nad wydarzeniem objęło Ministerstwo Rozwoju, Pracy i Technologii, Ministerstwo Spraw Zagranicznych, Szkoła Główna Handlowa, Narodowe Centrum Badań i Rozwoju, a wśród partnerów konferencji jest również Agencja Rozwoju Przemysłu.

Szczegółowe informacje oraz program wydarzenia na stronie.