Wydarzenia

Międzynarodowe Targi Medyczne MEDEXPO/DENTEXPO AFRICA 2021

 • Data:
  10 czerwca 2021
 • Branża:
 • Miejsce:
  Kenia, Tanzania, Etiopia
 • Udział PAIH (ZBH):
  NIE
 • Organizator:
Na Międzynarodowych Targach MEDEXPO/DENTEXPO AFRICA 2021 spotkają się przedstawiciele branży medycznej z blisko 30 krajów. To największe tego typu wydarzenie w Afryce Wschodniej.

Afryka © Zerophoto - stock.adobe.com


Branża MedTech to obecnie priorytetowy sektor dla gospodarek wielu państw. W dobie COVID-19 zapotrzebowanie na innowacyjne produkty medyczne rośnie. Targi MEDEXPO/DENTEXPO AFRICA 2021 skierowane są m.in. do kadry zarządzającej placówkami medycznymi, personelu medycznego, firm farmaceutycznych, fizjoterapeutów, dietetyków, techników laboratoryjnych, ale i przyszłych lekarzy. W wydarzeniach udział wezmą przedstawiciele medycyny, biznesu i nauki. To okazja do zaprezentowania produktów swojej firmy, ale też do indywidualnych spotkań z producentami, dystrybutorami oraz przedstawicielami międzynarodowych firm działających w branży medycznej.

Zakres oferty wystawców będzie obejmował m.in. specjalistyczny sprzęt medyczny, zaopatrzenie szpitali, meble i wyposażenie placówek, transport (m.in. karetki pogotowia), odzież medyczną, suplementy diety, ale też usługi z zakresu administracji i zarządzania, rekrutacje i szkolenia, systemy bezpieczeństwa, zarządzanie szpitalem i technologię informacyjno-komunikacyjną. Nie zabraknie oferty z zakresu technologii medycznej i laboratoryjnej czy diagnostyki.

Udział w targach potwierdziły już firmy z Argentyny, Belgii, Chin, Danii, Egiptu, Francji, Niemiec, Grecji, Indii, Iranu, Włoch, Kenii, Korei, Kuwejtu, Mauritiusu, Malezji, Omanu, Portugalii, Singapuru, Arabii Saudyjskiej, Afryki Południowej, Hiszpanii, Tanzanii, Tajlandii, Turcji, Zjednoczonych Emiratów Arabskich, Wielkiej Brytanii i Stanów Zjednoczonych.

MEDEXPO/DENTEXPO AFRICA 2021 to największe targi branżowe w Afryce Wschodniej. Trzy lokalizacje, trzy terminy i odpowiedź na najbardziej aktualne potrzeby rynku.

HARMONOGRAM

 • 10-12 czerwca 2021 r. - MEDEXPO/DENTEXPO AFRICA 2021 - KENYA
  22nd Annual International Medical & Health Care Products & Equipment Trade Exhibition
  Sarit Expo Centre, Nairobi, Kenya
  - targi przełożone na 9-11 czerwca 2022 r.

 • 21-23 września 2021 r. - MEDEXPO/DENTEXPO AFRICA 2021 - TANZANIA
  23rd Annual International Medical & Health Care Products & Equipment Trade Exhibition
  Diamond Jubilee Expo Centre, Dar-es-Salaam, Tanzania
  - targi przełożone na 17-19 lutego 2022 r.

 • 2-4 grudnia 2021 r. - MEDEXPO/DENTEXPO AFRICA 2021 - ETHIOPIA
  4th International Medical & Health Care Products & Equipment Trade Exhibition
  Millennium Hall, Addis Ababa, Ethiopia
  - targi przełożone na 7-9 lipca 2022 r.