Wydarzenia

China Food and Drink Fair 2021

 • Data:
  7 kwietnia 2021
 • Branża:
 • Miejsce:
  Chengdu, Chiny
 • Udział PAIH (ZBH):
  NIE
 • Organizator:
Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A. informuje, że w ramach targów China Food and Drink Fair, które odbędą się w dniach 7-9 kwietnia 2021 r. w Chengdu w Chinach zorganizowane będzie Polskie Stoisko Narodowe dla polskich przedsiębiorców z sektora spożywczego.

CFDF 2021


Targi CFDF Chengdu to wiodąca impreza targowa skierowana do sektora spożywczego na terenie Chin Zachodnich. Wydarzenie odbywa się cyklicznie dwa razy w roku (odpowiednio w Chengdu i drugiej lokalizacji) od 1955 r. Ostatnia edycja miała miejsce w Tianjinie w dniach 24-26 października 2019 r. i wzięło w niej udział ponad 2600 wystawców z 26 krajów oraz regionów, zaś liczba zwiedzających wyniosła ponad 300 000.

W nadchodzącej edycji wiosennej Polska Agencja Inwestycji i Handlu zorganizuje stoisko promocyjne w hali dedykowanej produktom importowanym, w ramach którego polscy przedsiębiorcy z branży spożywczej będą mieli możliwość zaprezentowania swoich produktów. Ze względu na istniejące ograniczenia w podróżowaniu PAIH S.A. rekomenduje, aby podmioty zainteresowane uczestnictwem w Targach posiadały Reprezentantów Wystawcy na terenie Chińskiej Republiki Ludowej lub przedstawiły inne alternatywne rozwiązanie umożliwiające im udział w Targach.

Dodatkowo spośród wystawców 4 polskich przedsiębiorców uczestniczących w Targach zostanie zaproszonych przez organizatora do udziału w platformie elektronicznej, gdzie przez okres roku posiadać będą wirtualny pawilon oraz możliwość odbywania spotkań b2b za jej pośrednictwem.

Wstępnych zgłoszeń można dokonywać za pośrednictwem formularza rekrutacyjnego do 25 stycznia 2021 r.

Bliższych informacji o wydarzeniu udziela Zagraniczne Biuro Handlowe PAIH w Chengdu: malgorzata.zawisza@paih.gov.pl

Dokonanie zgłoszenia za pomocą formularza oznacza wyrażenie zainteresowania otrzymywaniem dalszych informacji o Targach CFDF i nie jest jednoznaczne z potwierdzeniem udziału w wydarzeniu.

Szczegółowe warunki uczestnictwa zostaną doprecyzowane w umowie uczestnictwa oraz regulaminie uczestnictwa w Polskim Stoisku Narodowym, które to dokumenty zostaną w najbliższym czasie opublikowane na stronie internetowej PAIH S.A., a przedsiębiorcy, którzy wyrazili chęć udziału w Targach poprzez formularz rekrutacyjny otrzymają je bezpośrednio od przedstawiciela PAIH S.A.

Nie zwlekaj! Daj sobie szansę zaistnieć na rynku zachodnich Chin już teraz!