Wydarzenia

Konferencja inwestycyjna Why Poland now? Attractive destination for energy and infrastructure projects!

 • Data:
  3 marca 2021
 • Branża:
 • Miejsce:
  Wydarzenie online
 • Udział PAIH (ZBH):
  NIE
 • Organizator:
Polska Agencja Inwestycji i Handlu oraz Ambasada RP w Tokio, we współpracy z Keidanren, JETRO oraz Shokokai, mają ogromną przyjemność zaprosić Państwa na konferencję inwestycyjną pt. Why Poland now? Attractive destination for energy and infrastructure projects!, która odbędzie się 3 marca 2021 r. w godz. 8:00 - 11.00 (16:00-19:00 JST).

Why Poland now


Wydarzenie organizowane jest w rocznicę wizyty Prezesa Rady Ministrów Rzeczypospolitej Polskiej, Pana Mateusza Morawieckiego w Japonii. Jego formuła koncentruje się na tematyce inwestycyjnej w kontekście zainteresowania japońskich partnerów inwestycjami w dziedzinie energetyki oraz infrastruktury.

Konferencja stwarza wyjątkową okazję dla przedstawicieli polskiego i japońskiego biznesu do wirtualnych spotkań z szerokim gronem potencjalnych partnerów, klientów i inwestorów, nawiązania i podtrzymania relacji biznesowych oraz do przedyskutowania planów potencjalnej współpracy a także zapoznania się z możliwościami współpracy, jakie oferują sektory infrastruktury i energetyki.

Rejestracja

Zgłoszenia poprzez formularz rejestracyjny będą przyjmowane do 28 lutego br. Organizator zastrzega sobie prawo wcześniejszego zakończenia przyjmowania aplikacji. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt mailowy: promocja@paih.gov.pl.

Konferencja będzie miała charakter wirtualny - serdecznie zapraszamy!


Dziękujemy za udział w Wydarzeniu. Zapraszamy do zapoznania się z materiałami pokonferencyjnymi, które znajdują się pod linkiem.