Webinaria

Koreański rynek kosmetyków do pielęgnacji

 • Data:
  29 października 2020
 • Godzina:
  10:00
 • Czas trwania:
 • Branża:
  Kosmetyki
 • Miejsce:
  wydarzenie online
Przedsiębiorco, weź udział w naszym bezpłatnym webinarium i zdobądź praktyczną wiedzę na temat sektora kosmetycznego w Korei Południowej - jednego z najszybciej rozwijających się rynków kosmetycznych na świecie.

Koreańczycy nie oszczędzają na zakupach produktów do pielęgnacji skóry i są przy tym bardzo wymagający. Dlatego producenci prześcigają się, aby podbić serca mieszkańców Półwyspu Koreańskiego. Podczas tego webinarium nasi eksperci przekażą praktyczne informacje, które pozwolą ocenić potencjał produktów, jak również zrozumieć mechanizmy rynku kosmetyków w Korei Południowej. Zapraszamy do udziału w naszym webinarium, podczas którego:

 • poznasz charakterystykę rynku koreańskiego,
 • dowiesz się więcej o procedurach importowych oraz wymaganych dokumentach,
 • przedstawimy trendy i narzędzia sprzedaży oraz kanały dystrybucji,
 • dowiesz się jak budowana jest RSP – Retail Selling Price („cena półkowa”) i jak wygląda struktura marżowości.


Szkolenie poprowadzą:

 • Maja Justyna, Menadżer, Centrum Obsługi Przedsiębiorstw, PAIH,
 • Anna Łagodzińska, Kierownik Zagranicznego Biura Handlowego PAIH w Seulu,
 • Se-hyun Oh, CEO, Bielenda Korea.


Webinarium odbędzie się 29 października o godz. 10:00 i będzie prowadzone w języku polskim oraz angielskim.

Nasi eksperci

Anna Łagodzińska

Anna Łagodzińska

Biuro PAIH w Seulu

Anna Łagodzińska pełni funkcję Kierownika zagranicznego biura Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu (PAIH) w Seulu. Przed obcięciem tego stanowiska była odpowiedzialna za wspieranie ekspansji zagranicznej polskich przedsiębiorców do Korei Południowej, Singapuru, Indonezji oraz Wietnamu m.in. poprzez planowanie działań promocyjnych i marketingowych, budowanie i wspieranie współpracy biznesowej oraz wzajemnych relacji gospodarczych, a także nadzorowanie zagranicznych biur handlowych PAIH w wymienionych krajach.

Włada biegle językiem polskim, angielskim oraz w stopniu komunikatywny językiem koreańskim. Jest osobą o dużej znajomości meandrów rynku koreańskiego, kultury biznesowej Korei Płd. oraz regionu Azji. Posiada wieloletnie doświadczenie z zakresu marketingu międzynarodowego oraz trade marketingu, eksportu i sprzedaży, jak również organizacji i koordynacji eventów, które zdobyła w biznesie pełniąc funkcje m.in. Marketing i Export Managera oraz koordynując z sukcesami międzynarodowe kampanie promocyjno-informacyjne.

Jest absolwentką Wydziału Lingwistyki Stosowanej Uniwersytetu Warszawskiego – tytuł magistra.

Maja Justyna

Maja Justyna

Centrum Obsługi Przedsiębiorstw PAIH

Absolwentka stosunków międzynarodowych politycznych na Uniwersytecie Łódzkim. Ukończyła podyplomowe studia: „Zarządzania marką” w SGH w Warszawie oraz „International Marketing Management” na Uniwersytecie Łódzkim.

Przez kilka lat prowadziła działania marketingowe dla czołowej w Polsce sieci handlowej, następnie zajmowała się zarządzaniem projektami m.in. w sektorze modowym.

W latach 2018-2019 odpowiedzialna w PAIH za branżowy program promocji „BRAND” sektora kosmetycznego oraz modowego. Obecnie odpowiedzialna za wsparcie przedsiębiorstw z sektora kosmetycznego i modowego w ramach Centrum Obsługi Przedsiębiorstw.

Najbliższe wydarzenia

30 listopada - 03 grudnia
Zagrzeb, Chorwacja
30 listopada - 01 grudnia
Helsinki, Finlandia
04 grudnia - 07 grudnia
Dubaj, ZEA