Webinaria

Branża spożywcza w Malezji, Indonezji i Wietnamie – szanse i bariery w dobie pandemii

 • Data:
  24 kwietnia 2020
 • Godzina:
  10:00
 • Czas trwania:
 • Branża:
  Żywność
 • Miejsce:
  wydarzenie online
Chcesz dowiedzieć się jak wykorzystać potencjał rynków Azji Południowo-Wschodniej dla branży spożywczej? Posłuchać dlaczego już dziś warto zacząć budować strategię ekspansji w regionie, a także jaki wpływ na rynki Malezji, Indonezji i Wietnamu ma pandemia COVID-19? Weź udział w naszym webinarium!

Zapraszamy do udziału w webinarium pt. "COVID-19 - bariery i szanse dla polskich przedsiębiorców branży spożywczej - Malezja, Indonezja, Wietnam", które odbędzie się już 24 kwietnia o godz. 10:00 czasu polskiego (CET). W trakcie szkolenia kierownicy Zagranicznych Biur Handlowych PAIH w Wietnamie, Malezji i Indonezji zaprezentują:

 • w jakiej sytuacji jest branża spożywcza w Indonezji, Wietnamie oraz Malezji,
 • co polski producent może zaoferować lokalnym rynkom,
 • jak dotrzeć do lokalnego partnera handlowego,
 • jakie są perspektywy ograniczenia barier w dostępie do rynku indonezyjskiego oraz rynku wietnamskiego w związku ze zmianami gospodarczymi towarzyszącymi epidemii COVID-19.


Webinarium będzie prowadzone w języku polskim.

Nasi eksperci

Jacek Kołomyjec

Jacek Kołomyjec

Biuro PAIH w Dżakarcie

Ukończył studia licencjackie na kierunkach stosunki międzynarodowe oraz administracja, a także magisterskie z ekonomii na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie. Praktykę studencką odbył w WPHI Kolonia, brał udział w programie wymiany studentów Erasmus w Niemczech a także praktykach AIESEC w Indonezji.

Menedżer i przedsiębiorca z blisko dziesięcioletnim stażem, z czego większość to projekty związane z Indonezją, między innymi twórca start-upu Internship-Indonesia, który z sukcesem działał przez sześć lat. W trakcie swojej kariery zawodowej pracował jako menedżer i wykładowca na uniwersytecie w Malang, dyrektor nadzorujący inwestycję spółki Krezus SA w kopalnie niklu na indonezyjskiej wyspie Seram, a także realizował projekty handlowe jako dyrektor w spółce PT Trading Gate Indonesia.

Przemysław Zaręba

Przemysław Zaręba

Biuro PAIH w Kuala Lumpur

Od kilku lat związany zawodowo z Azją Południowo-Wschodnią. Pracował jako wykładowca w Indonezji (Perbanas School of Business, Raffles Institute of Higher Education, Widya Mandala Catholic University) oraz Mjanmie (Robinson Business School, Yangon). Prowadził również zajęcia na Uniwersytecie WSB w Dąbrowie Górniczej.

Doświadczenie zawodowe zdobył w firmach w Polsce: ArcelorMittal, Timken, Manpower oraz w Londynie: Macsteel International.

Absolwent zarządzania na Akademii Ekonomicznej w Katowicach, uczestnik zajęć na studiach MBA w ramach wymiany studenckiej na Stuttgart Institute of Management and Technology.

Piotr Harasimowicz

Piotr Harasimowicz

Biuro PAIH w Ho Chi Minh

Menadżer z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem zawodowym w sektorze chemicznym, farmaceutycznym i spożywczym w Azji Południowo-Wschodniej. W trakcie kariery zawodowej był m.in. dyrektorem zarządzającym w Minh Son Health, dyrektorem sprzedaży i rozwoju biznesu w IMS Health. Pełnił również funkcję Business Intelligence Managera w Menarini Asia-Pacific i Business Excellence Managera w Abbott Laboratories S.A.

Prowadził niezależną działalność doradczą i inwestycyjną. Pełnił też funkcje członka rad nadzorczych takich organizacji jak Europejska Izba Gospodarcza oraz członek komitetu wykonawczego Centralno-Wschodniej Europejskiej Izby Handlowej w Wietnamie.

Jest absolwentem studiów magisterskich oraz inżynierskich na Akademii Morskiej w Gdyni.