Specjalny serwis na czas pandemii dla przedsiębiorców PAIH24: 22 334 99 55
Wydarzenia
Strona główna > Wydarzenia
21 września 2021

Międzynarodowe Targi Medyczne MEDEXPO/DENTEXPO AFRICA 2021

Tanzania, Kenia, Etiopia
We wrześniu w Tanzanii, w listopadzie w Kenii, a w grudniu w Etiopii. Na Międzynarodowych Targach MEDEXPO/DENTEXPO AFRICA 2021 spotkają się przedstawiciele branży medycznej z blisko 30 krajów. To największe tego typu wydarzenie w Afryce Wschodniej.

Afryka © Zerophoto - stock.adobe.com


Branża MedTech to obecnie priorytetowy sektor dla gospodarek wielu państw. W dobie COVID-19 zapotrzebowanie na innowacyjne produkty medyczne rośnie. Targi MEDEXPO/DENTEXPO AFRICA 2021 skierowane są m.in. do kadry zarządzającej placówkami medycznymi, personelu medycznego, firm farmaceutycznych, fizjoterapeutów, dietetyków, techników laboratoryjnych, ale i przyszłych lekarzy. W wydarzeniach udział wezmą przedstawiciele medycyny, biznesu i nauki. To okazja do zaprezentowania produktów swojej firmy, ale też do indywidualnych spotkań z producentami, dystrybutorami oraz przedstawicielami międzynarodowych firm działających w branży medycznej.

Zakres oferty wystawców będzie obejmował m.in. specjalistyczny sprzęt medyczny, zaopatrzenie szpitali, meble i wyposażenie placówek, transport (m.in. karetki pogotowia), odzież medyczną, suplementy diety, ale też usługi z zakresu administracji i zarządzania, rekrutacje i szkolenia, systemy bezpieczeństwa, zarządzanie szpitalem i technologię informacyjno-komunikacyjną. Nie zabraknie oferty z zakresu technologii medycznej i laboratoryjnej czy diagnostyki.

Udział w targach potwierdziły już firmy z Argentyny, Belgii, Chin, Danii, Egiptu, Francji, Niemiec, Grecji, Indii, Iranu, Włoch, Kenii, Korei, Kuwejtu, Mauritiusu, Malezji, Omanu, Portugalii, Singapuru, Arabii Saudyjskiej, Afryki Południowej, Hiszpanii, Tanzanii, Tajlandii, Turcji, Zjednoczonych Emiratów Arabskich, Wielkiej Brytanii i Stanów Zjednoczonych.

MEDEXPO/DENTEXPO AFRICA 2021 to największe targi branżowe w Afryce Wschodniej. Trzy lokalizacje, trzy terminy i odpowiedź na najbardziej aktualne potrzeby rynku.

HARMONOGRAM

 • 21-23 września 2021 - MEDEXPO/DENTEXPO AFRICA 2021 - TANZANIA
  23rd Annual International Medical & Health Care Products & Equipment Trade Exhibition
  Dar-es-Salaam, Tanzania

 • 18-20 listopada 2021 - MEDEXPO/DENTEXPO AFRICA 2021 - KENYA
  22nd Annual International Medical & Health Care Products & Equipment Trade Exhibition
  KICC, Nairobi, Kenya

 • 2-4 grudnia 2021 - MEDEXPO/DENTEXPO AFRICA 2021 - ETHIOPIA
  4th International Medical & Health Care Products & Equipment Trade Exhibition
  Addis Ababa, Ethiopia


Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.

ul. Krucza 50

00-025 Warszawa


Wszystkie prawa zastrzeżone; Wyłączenie odpowiedzialności

Biuletyn Informacji Publicznej PAIH internetART
Portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Akceptuję politykę prywatności Portalu zamknij