Aktualności

Regionalne Biura Handlowe ze wsparciem dla lokalnego biznesu. Business in Silesia #11

Konferencja „Finanse dla Rozwoju” to kolejne przedsięwzięcie programowe dla przedsiębiorców, w którym udział wzięli przedstawiciele Regionalnego Biura PAIH w Katowicach.
Business in Silesia

Celem wydarzenia było przekazanie w ramach jednego wydarzenia kompleksowej wiedzy w temacie państwowych i unijnych instrumentów finansowych wsparcia rozwojowego dla przedsiębiorców, a także innych form wsparcia dla lokalnych MŚP. Ofertę Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu przedstawił Jakub Staroń z RBH w Katowicach.

Regionalne Biura Handlowe PAIH są odpowiedzią na potrzeby firm działających w każdym z regionów Polski. Zapraszamy do kontaktu lokalnych przedsiębiorców chcących uzyskać wiedzę o możliwościach międzynarodowego rozwoju biznesu. Nasi doradcy pomogą stworzyć strategię eksportową, wskażą najlepszy rynek, mogą też pomóc w znalezieniu inwestora i partnerów zagranicznych. Naszą pomoc oferujemy polskim firmom całkowicie bezpłatnie – mówił Jakub Staroń.

PAIH był partnerem wydarzenia zorganizowanego przez Związek Przedsiębiorców i Pracodawców Śląsk, Centrum Aktywności Społecznej w Mikołowie oraz Biznes w Mikołowie i powiecie mikołowskim.