Aktualności

Katalog polskiego sektora rowerowego

08 listopada 2023
Stwórz z nami katalog promujący polskie marki sektora rowerowego w Beneluksie!
Rowery

W ramach przygotowań do projektu mającego na celu promocję polskiego sektora rowerowego w Beneluksie, Polska Agencja Inwestycji i Handlu we współpracy z wydawnictwem VMN media przygotowuje katalog polskich producentów z branży rowerowej.

Polski sektor rowerowy - kampania

Przedmiotem projektu prowadzonego przez ZBH Amsterdam jest kampania medialna promująca polski sektor rowerowy w postaci publikacji 3 raportów na łamach wydawnictwa bike-eu.com oraz w newsletterze Bike Europe. Będzie to materiał dostępny zarówno on-line, jak i w formie drukowanej, dystrybuowany do potencjalnych partnerów przed oraz w trakcie trwania wydarzeń branżowych, wspomagający promocję polskich marek w Beneluksie oraz nawiązanie relacji biznesowych z przedsiębiorcami z tych rynków.

Polski sektor rowerowy - katalog

Każdy z podmiotów ma do dyspozycji 1 stronę katalogu w układzie według wzoru. Wypełnienie formularza oraz zamieszczenie materiałów graficznych będą równoznaczne ze zgodą na ich publikację na stronie PAIH oraz na łamach wydawnictwa bike-eu.com.

Formularz

Zainteresowane firmy proszone są o wypełnienie formularza w języku angielskim. Ewentualne pytania należy kierować do Adrianny Kłoszewskiej, e-mail: adrianna.kloszewska@paih.gov.pl.