Aktualności

PAIH na Our Future Forum

Przyszłość będą kształtować młodzi. To ambitne zadanie, z którym poradzą sobie tym lepiej, im więcej zdobędą doświadczenia. To wniosek z Our Future Forum, które odbyło się w Warszawie 13 maja. To już piąta edycja wydarzenia skierowanego do młodzieży stojącej u progu kariery, zorganizowanego przez Our Future Foundation. Udział w nim wzięli uczniowie i studenci z Polski, Ukrainy i Białorusi.

PAIH na Our Future Forum


Forum pozwoliło uczestnikom na dyskusje poświęcone wyzwaniom przyszłości, rozmowy z inspirującymi gośćmi i uzyskanie wiedzy, której poszukują młodzi ludzie. Wśród poruszanych tematów znalazły się zagadnienia związane z rozwojem własnego biznesu, odnalezieniem się na rynku pracy, a także z wpływem nowych technologii na współczesną edukację, biznes i bezpieczeństwo. Spotkanie było również okazją do poznania działalności obecnych na forum firm i instytucji, wśród których nie zabrakło PAIH.

Poszukujemy ludzi mających różne talenty społeczne - analityków, menedżerów, pracowników back office. Nic nie kształci tak dobrze jak kontakt klientem. My go gwarantujemy, działając nie tylko w Polsce, ale też mając biura w ponad 50 zagranicznych biurach handlowych rozsianych na całym świecie - mówił Paweł Kurtasz, prezes zarządu PAIH podczas panelu poświęconego globalnemu wymiarowi polskiego biznesu.

W trakcie wydarzenia odbył się również warsztat "Dyplomacja ekonomiczna w praktyce", który poprowadził Wojciech Nowicki z Departamentu Komunikacji, Partnerstwa i Promocji, a uczestnicy wydarzenia mogli również poznać kulisy pracy PAIH podczas rozmów z ekspertami Agencji. Wydarzenie zakończyła sesja networkingu, pozwalająca na bezpośrednią wymianę doświadczeń uczestników oraz panelistów i gości reprezentujących wystawców.

Polska Agencja Inwestycji i Handlu była partnerem wydarzenia.


Galeria zdjęć: