Aktualności

Program Poland. Business Harbour uhonorowany prestiżową nagrodą

Program Poland. Business Harbour został uhonorowany Nagrodą Specjalną przez kapitułę Software Development Association Poland. Stowarzyszenie zrzesza 165 przedstawicieli sektora IT z całej Polski. Misją SoDA jest promocja, wsparcie, rozwój i integracja polskich firm z branży programistycznej. Kapituła jest również istotną platformą zrównoważonego partnerstwa w zakresie rozwoju IT dla całego sektora MŚP w Polsce.

Program Poland. Business Harbour uhonorowany prestiżową nagrodą


Nagrodę przyznano w ramach konferencji SoDA Conference odbywającej się we Wrocławiu w dniach 28-29 września. Wydarzenie zostało objęte patronatem honorowym Ministerstwa Rozwoju i Technologii. W panelach dyskusyjnych uczestniczyli liczni liderzy sektora IT z całego świata.

Wyróżnione zostały jednocześnie wszystkie instytucje zaangażowane w realizację programu Poland.Business Harbour tj.: KPRM, MSZ, MRiT oraz PARP i właśnie PAIH. Nagrodę odebrali eksperci PAIH, Radosław Pituch oraz Jan Rogowski podczas wieczornej gali SoDA Awards, będącej zwieńczeniem całego wydarzenia. Jury doceniło szeroki wachlarz narzędzi wsparcia kierowanych do branży IT w Polsce, jego innowacyjność oraz spójną koncepcję programową. Nagrodę uzasadniono słowami:

Poland.Business Harbour jako kompleksowy pakiet, ułatwiający specjalistom IT, startupom i innym firmom bezproblemową relokację na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, to duże wsparcie dla sektora IT, który od lat boryka się z luką kadrową.