Aktualności

Polskie firmy razem z PAIH na targach AgroMashov w Jerozolimie

28 września 2022
Zakończyły się największe w Izraelu targi branży rolno-spożywczej. W dwudniowym wydarzeniu pełnym paneli i prezentacji, udział wzięło 7000 uczestników - producentów, przetwórców, hurtowników i klientów. Spotkania poświęcone wszystkim aspektom produkcji rolnej i spożywczej, wraz z mechanizacją i automatyzacją, logistyką i marketingiem wypełniły szczelnie czas trwania wydarzenia.

Polskie firmy razem z PAIH na targach AgroMashov w Jerozolimie


Na Stoisku Narodowym zorganizowanym przez Zagraniczne Biuro Handlowe PAIH w Tel Avivie gościło pięć firm z Polski. Były to Amplus, Fresh Fruit Services, Mandam, Domasz oraz Pronar. Uczestnicy wydarzenia dzięki obecności mieli okazję odbyć szereg rozmów B2B i nawiązać nowe relacje biznesowe. W organizacji spotkań aktywnie uczestniczyli reprezentanci PAIH.

Udział w tak dużych i wszechstronnych wydarzeniach jak AgroMashov to okazja, by zaistnieć na ciekawym i obiecującym rynku, jakim jest Izrael. Zachęcamy firmy do uczestnictwa w targach, ponieważ bezpośredni kontakt z potencjalnymi kontrahentami to najlepsza okazja, by zacząć relację, która może rozwinąć się w ekspansję na ten rynek.


Galeria zdjęć: